Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kismamakabátot vettetek...

Milyen kismamakabátot vettetek? Tavaszi babára készülünk, a teljes téli szezonra keresek.

Figyelt kérdés
nov. 18. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Egy szammal nagyobb kabatot vettem, olyat, ami azert jol is allt rajtam.

Siman kihuztam vele a telet, marciusban szultem, es olcsobban megusztam,mert nem kifejezetten kismamakabat volt 😅

Azota mar ugyan eladtam, de emlekeim szerint a tescobol volt vegul.


Szerintem erdemes korulnezni a hagyomanyosok kozott is. 😊

nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Hm-ből vettem akciósan. Nem volt drágább, mint egy sima kabát, cserébe nem lógott rajtam vállban mint egy nagyobb sima.
nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vinteden szereztem egy alig használt Bonprix kismama kabátot. Egyel nagyobb méret, mint amit most hordok. Remélem, jó lesz, március elejére vagyok kiírva és sajnos a saját téli kabátomat már nem tudom behúzni, pedig csak 3 kilót híztam.

Vinteden, marketplace-en, kismamás csoportokban érdemes szétnézni. Néha újakat is találni elég olcsón.

nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Marketplace-én vettem tökéletes állapotban levő Noppies márkájút 15ért.
nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bonprixbol vettem olyat amihez van hordozós betét, hogy magamra is tudjam benne kötni a gyereket. De ki is lehet venni teljesen és akkor csak terhes hassal hordani. Vagy teljesen összehúzva sima kabát.
nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem végig jó volt az egyik lazább kabátom, a testvéremnek szintén. Meg lehet azt is játszani, hogy vársz a téli leértékelésekig és veszel egy simát. De jó ötlet, ha olyat veszel, amiben később hordozni is tudsz (már ha szeretnél). Az egyik munkatársam házilag csinált egy olyan betétet (tulajdonképpen gombok és gomblyukak egy textildarabon), amivel ki tudta bővíteni a kabátját. Olcsó és még jól is nézett ki. A használt piacon is vannak jó holmik.
nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont tegnap vettem Bonprix-n. Rám még jó a rendes kabátom, de már érzem, hogy feszes. Olyat vettem, ami cipzárral bővíthető, van hozzá hordozós betét és sportosabb, úgyhogy később is jó lesz, ha a csinosabb télikabátot nem akarom felvenni.
nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sheinen jók vannak.

Nemem egy lidl kabátom volt, azt is bevált.

nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Márciusi lesz, liliputit vettem. Tervezek hordozni is benne, szóval nem csak erre a szezonra van.
nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
H&M kismama kabátot vettem használtan.
nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!