Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után 8 hónappal lehet...

Császár után 8 hónappal lehet Rubint Réka edzést csinálni?

Figyelt kérdés

A kérdés olyanokhoz szólna akik császárral szültek elsősorban.

Rubint Réka add önmagad 3 ról van szó. Mielőtt terhes lettem ezt csináltam minden nap fél órát és nagyon szépen kiformált.

Most is tudnék napi fél órát erre szánni csak nem merek...


nov. 18. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a védőnő,hogy komolyabb mozgást 6-9 hónap mulva lehet csinálni.Nekem is 8 hónapos a babám,mostanában el kéne kezdeni.
nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Én császár után már 1 hónappal toltam a Réka tornáit, mondjuk előtte is nagyon fitt voltam , meg eljárt am az összes edzésére így nem okozott gondot
nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ezt tudni! Köszi a válaszokat.

Én rettegtem mert hallottam hogy ha megerőltetem magam komoly bajok is lehetnek, az első egy hónapban a hegem sem mertem megnézni.

nov. 18. 21:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A kettes idióta, komoly bajaid is lehetnek ha 1 hónapra rá megerőlteted magad. Minimum 8 hónapot várj.

Üdv!

Dr. Kiss Mónika

nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

RR egy kókler, szabálytalanul csinál mindent. Nincs is megfelelő szakmai tudása.

Béres Alexandra tanulta, és az ő teste igazolja is ezt.

RR tornával az izületeidet nyírod ki idő előtt. Formásodni azzal nem lehet. Láttad a retusálatlan alkatát? Se feneke, se combja.

nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Nem de nem is érdekel, mert a saját testemet kitudtam vele formálni. Velem kompatibilis az edzése.

#4

Köszönöm a hasznos infót!

nov. 18. 22:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gátizmod és a hasizmod hogy áll? Van e vizeletcsepegés tüsszentéskor vagy bármikor? Szétnyílt hasizmod mennyire ment helyre? Hanyatfekve emeld meg a fejed majd tedd az ujjaidat a hasizmaid közé, ha nagyobb a szétnyílás mint egy ujjnyi akkor előbb azt (plusz a gátizmot) kellene rehabilitálni a terhesség után.
nov. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A 7-es válasz nagyon hasznos, mindenképp győződj meg a hasizmod állapotáról.


Én alapvetően azt javasolnám, hogy pár hónapot alapozz, Youtube-on direkt szülés utáni regeneráló tornákat keress. Én is császáros voltam, sajnos nagyon meg tudja gyengíteni a hasizmot,valahogy nem úgy vannak már a szervek mint annak előtte. De ezek a tornák tényleg jók!


A gátizomregenerálást is érdemes ezzel párhuzamosan csinálni.

Ha mondjuk alapoztál pár hónapot, onnantól semmi akadálya bármilyen más tornának, de én mindenképp ajánlom előtte ezt a rávezetést.

nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A gátizmom teljesen jó, nem is nagyon tágultam csak 3 cmt mert rosszul feküdt a baba.

Viszont a gasizmom 2 újnyira szét van nyilva.

Akkor elsőre ezt teszem rendbe köszi a válaszokat!

nov. 19. 15:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Császár után mindenkinek szét van nyílva a hasizma valameddig, hiszen széthúzzák. Magától ez valakinek pár hét, valakinek több év alatt se áll helyre. Ha ráemelgetsz, felüléseket csinálsz, könnyen hasi vagy gerincsérvet kaphatsz. Teát az klasszikus ilyen hasprés gyakorlatokat kerülni kell. Gyógytornásszal konzultálj, ne a youtube-ról. De jó hír, hogy a gyógytornától simán lehet kockás hasad és kemény feneked. :)
nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!