Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után 8 hónappal lehet...

Császár után 8 hónappal lehet Rubint Réka edzést csinálni?

Figyelt kérdés

A kérdés olyanokhoz szólna akik császárral szültek elsősorban.

Rubint Réka add önmagad 3 ról van szó. Mielőtt terhes lettem ezt csináltam minden nap fél órát és nagyon szépen kiformált.

Most is tudnék napi fél órát erre szánni csak nem merek...


2023. nov. 18. 20:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sajnos arra nincs keret hogy gyógytornászhoz járjak, a mai árak mellett.

Elsődleges inkább a picinek a dévény tornász a tápszer és minden 😅

2023. nov. 19. 18:53
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan az a ‘probléma’, amire elég a Youtube. Tapasztalat. Angolul ha rákeresel,mégtöbb videot találsz. Gyógytornászok, edzők videoit is. Simán jó, nekem is használt. Erre tényleg kár külön költeni.


Amúgy a gátizom nem azon múlik, hogy hogyan szültél, a terhesség alatt a baba súlyátol, tartószalagok megnyúlásától szokott renyhe lenni. Meg persze a korral előrehaladva mindenkinek gyengül, érdemes a Kegel gyakorlatokat csinálni rendszeresen mindenkinek :)

2023. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha megtaláltad a megoldást, Rubint 🥕-val is közöld, mert neki jól szét van nyílva a hasizma.
2023. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!