Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy facebooko...

Volt már olyan, hogy facebookon írt egy anyuka, hogy panasz van a gyerekedre?

Figyelt kérdés
Nekem rendszeresen előfordul, hogy a lányom egyik osztálytársának az anyja ír, hogy a lányom meglökte az övét vagy hasonló, de szinte már zaklat meg fenyeget. Ti erre mit reagálnátok? Szerintetek se normális ez, hogy facebookon írogat? Ofővel beszéltem már erről azt mondta, hogy ő ilyeneket nem látott, meg ez iskolai dolog akkor miért nem neki szólnak és csoda lenne ha nem lökne meg valaki valakit hiszen alsós kisgyerekekről beszélünk.

#Gyerek, facebook, zaklatás,
nov. 20. 19:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Tiltsd le.
nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még 6 évig együtt járnak a gyerekek meg egy kisvárosban lakunk, bármikor összefuthatunk, tök kellemetlen, hogy én meg letiltom. De már tényleg az lesz, mert máshogy nem áll le.
nov. 20. 19:21
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Én javasolnék neki ez rövid személyes találkozót. Megkernem mondja el mit tud, és otthon rakerdezek a gyereknel.


Mert ha tényleg lokdosodes, konfliktus van, akkor nem jó a homokba dugni a fejünket.


A lányom osztálytarsa pont ilyen miatt váltott iskolat. Oda kell figyelni a gyerekekre.


De ez a facebookos zaklatás erre tényleg nem jó.

nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
És a lányoddal beszéltél róla? Mert ha tényleg így van, akkor nem anyukát kellene szidni, hogy szólni mer.
nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
A lányodat te ismered, te nevelted. Innen indul. Miért hazudna a másik anyauka? Vagy neki a gyereke? Személyesen találkozzatok, négyesben akár.
nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Volt olyan amire azt mondta, hogy igaz, de csak azért csinálta, mert provokálta a másik. Ha durvább dolog történik szóljon, de azt is személyesen tegye szerintem meg ne minden kis hülyeségért. Egyébként más anyukákkal is ugyanezt csinálja.
nov. 20. 19:30
 7/30 A kérdező kommentje:
Az ő gyerekéről hallottam már, hogy túl érzékeny. Ha már valaki hangosabban szól neki elkezd sírni meg nem mer egyedül kimenni a mosdóba se stb.
nov. 20. 19:33
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
Kérd meg hogy a Facebookot ne ilyenekre használja, hanem uljetek le egy kávé mellett beszélgetni. Bakker. Panaszkodik egyik a másiknak Facebookon. Elajulok.
nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%

Tehát van egy gyerek, akit kipécéztek páran, az anyuka szól a többi anyukának, és nem hisztek neki.

Nem szeretném előhozni, hogy mi volt alig pár hete.

Jó lenne tudni, hogy mivel provokál a kislány.

Szerintem ez nem olyan, amit itt százhúsz idegen meg tud válaszolni.

Nagy károkat, mostmár sajnos halált is okoznak, ha valaki nem akar észrevenni valamit.

Te sem rendelkezel túl nagy érzelmi tartalékkal, ha nem tudod ezt elrendezni.

nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan, hogy túlérzékeny. Ha egyszer ő rosszul érzi magát, ha hangosan szólnak neki, akkor joga van az érzéseihez, a többieknek el kellene fogadni és talán nem acsarkodni. Idegbeteg a gyereked? Plusz egy iskolában mi lehet az a dolog, ami miatt hangosan kell szólni valakire?
nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!