Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiú magzatból még lehet lány,...

Fiú magzatból még lehet lány, de a lányból már fiú nem?Hogy is szokták mondani?

Figyelt kérdés

Barátnőm 3. babájával várandós, 2 fiú után szerettek volna kislányt, de a 16. héten lévő ultrahangon fiút mondtak.A mai modern műszerek mennyire tévedhetnek?Illetve szokták mondani, hogy az egyik neműből még lehet a másik, mert elnézik az uh-n.Segítenétek melyik nem "változhat"?


Köszönöm!


nov. 21. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Bármiből lehet bármi, mindkettőre olvastam példát facebookon.
nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha a 16. hetin fiút láttak, akkor az bizony fiú. Ha van már 2 gyerekük, nagyon jól tudhatják, hogy ez nem kívánságműsor.
nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Lányból lehet még fiú, ha éppen szerencsétlenül fordul és nem látszik a kukac vagy még túl kicsi.


Ha ott a kukac és a zacsi abból már nem lesz lány...

(20 hetes UH-n nekünk olyan falloszt villantott a fiunk, hogy még a vaknak is egyértelmű volt hogy belőle már nem lesz kislány...)

nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Az egyesnek igaza van, mindkettőt elnézhetik.

Ha valahogy takarja a kukit, akkor a hiányából következtethetnek tévesen lányra.

Viszont ha látják a "kukit", akkor is kiderülhet, hogy az a köldökzsinór volt.

DE manapság ritka a tévedés, egyrészt jobbak a gépek, másrészt a dokik vigyáznak a nemmegállapításnál, nem szeretik biztosra mondani, míg nem 100%.

Az én kisfiam pl. már a 12. heti genetikain úgy befeküdt, hogy ha nem mondja a szonográfus, akkor is láttam volna laikusként, hogy tuti nem lányom lesz 😀

Persze olyat is hallottam már, hogy a 18. hétig takargatta magát a baba...

Szóval ha a 16. héten nem csak azt mondták, hogy "talán fiú", hanem kijelentették, akkor az 99%, hogy fiú.

nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk végig fiút mondtam, lány lett. Nyilván 25 éve nem ilyen felbontású gépekkel dolgoztak, de ma sem tévedhetetlenek.
nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Fiúból nem lesz lány, azt szokták mondani.
nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát én sem hittem, hogy lehetséges, de egyik ismerősöm úgyszintén 2 fiú után azt kapta, hogy a 3. is fiú lesz. Nem is vettek semmit, mondván van bőven fiús cucc. Erre szüléskor jött a meglepetés: lány lett. Mondjuk nem tudom milyen uh-n volt, hogy ezt nem vették észre.
nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha nagyon nem bírják ki, DNS vizsgálaton 100%ra megmondják, de nagyon drága.
nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3 fiú után gondolhatjátok... Mind a háromnál már korán megmkndták, hogy fiú. Egyértelmű volt. Azok is maradtak. Most a 12. heti genetikai uh-n lánynak tippelték. Az is maradt. A mai technika alapján elég biztosan meg tudják mondani. És igen, a fiúból nehezebben lesz lány, mint fordítva.
nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az orvos látta a zacsit, rendesen kivehetően, akkor abból már lány nem lesz.
nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!