Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudnám jobban élvezni az...

Hogy tudnám jobban élvezni az apaságot?

Figyelt kérdés
Imádom a gyermekeimet, viszont folyton kiakasztanak. A "szabadidőm" 99%-át a családdal töltöm. Nehezen megyek el bárhova is, mert tudom, hogy akkor a feleségemet megszivatom egy estére, hogy rá hagyom őket. Fordítva is így van, bár ő kicsit kevesebbszer megy el. Azt érzem, ha kicsit nagyobbak lesznek talán könnyebb lesz, de hirtelen megöregedni sem akarok. Van itt valaki, akinek sikerült elérnie, hogy ne kelljen magát feladnia, de teljes értékű apa is tudott maradni?

nov. 27. 14:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
4%
Én nőként tudok nyilatkozni, először kiéltem, kibuliztam magam és utána vállaltam gyereket :) Hány éves vagy?
nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%

A férjem eljár a legjobb barátjához, aki autószerelő, mert a férjem imád szerelgetni, és szabadnapjaim besegít neki. Egész délelőtt vagy délután ott van, kibeszélgetik magukat, és teljesen feltöltődve jön haza. Vagy pl simán elmegy a haveri körben tejfakasztókra, vagy céges bulikra. Én sosem éreztem ezt szívatásnak pedig én nem járok el sehova.

De együtt is havonta 1szer 2szer kimozdulunk kettesben randizni. Hol kirándulni,hol moziba, stb. De a gyerkőccel is sok programot csinálunk.

Ettől függetlenül a férjemet is van hogy kiakasztja a kisfiunk :D

nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
A férjem heti kétszer zenekarral próbál, olyankor 3-4 órát van el alkalmanként. Kell neki ez a feltöltődés. Jogodban áll neked is elmenni egyszer-kétszer a héten, kell a kikapcsolódás. Attól még nem hanyagolod el a családodat.
nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
9%

Én azt nem értem, hogy mindkettőtöknek szívatás, ha a gyerekekkel egyedül marad este?

Én élvezném, hogy együtt játszunk meg minden egyebet csinálunk.

nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Jó lenne tudni, hogy miért akasztanak ki a gyerekek? Rosszalkodnak, szófogadatlanok? Hány évesek egyáltalán? Szerintem az baromi szomorú, ha a szülő szivatásnak éli meg ha egyedül marad a gyerekekkel. Itt most gondolok arra, ha a gyerek egészséges és nem arra ha esetleg tartós beteg vagy 0-24-ben ápolást igényel. Mind a 2 szülőnek jár(na) kikapcsolódás külön és együtt is és nem szabadba úgy érezni, hogy kicseszés a másikra hagyni a gyereket. Nekem jelenleg egy van, úton a második de én egyáltalán nem érzem úgy, hogy probléma itthon maradni vele és a férjemnek sem probléma itthon maradni vele. Most 3 éves.
nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%

"Én élvezném, hogy együtt játszunk meg minden egyebet csinálunk."


Van gyereked? :D


Mert nekem van 2, és bár imádom őket, azért nah, mivel 0-24-ben velük vagyok, kb. nulla énidővel, azért így egy idő után már nem túl izgalmas velük játszani.

nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
#1 és most akkor te soha többet sehova nem teszed ki a lábad? Se barátnőzni, se programozni, se utazni.... sehova??? Vagy most mi értelme van a kommentednek?
nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
12%
1es vagyok, de kb fél évente. A barátnőim is felnőtt emberek, nem érnek rá minden hétvégén bulizgatni, meg igényünk sincs már rá.
nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%

Mert a kérdező azt írta, hogy minden hétvégén bulizni akar menni?

Attól, hogy neked elég fél évente elmenni kikapcsolódni, lehet, hogy másnak nem elég.

nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
31%
Itt inkább azon kéne elgondolkozni miért érzitek szivasnak ha a gyerekeitekkel vagytok.. Ez azért elég rosszul hangzik. Férjem jár kel, anyjához megy, fatelepre, boltokba stb, ő ilyen. Nekem nincs igényem eljárásra, csak együtt. Én meg ilyen vagyok. De mikor egész nap a gyerekkel vagyunk az nem szivas hanem ezer lehetőség hogy jó legyen a napunk.
nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!