Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ingyenes-e az apasági teszt,...

Ingyenes-e az apasági teszt, hogy ha nem vállalom fel az apaságot? Úgy érzem megőrülök.

Figyelt kérdés

Volt egy egyéjszakás kalandom egy lánnyal, aki azt állította, hogy szedi a tablettát, én hülye meg hittem is neki. Most előállt azzal, hogy 4 hónapos terhes, és vállaljam fel az apaságot. Még valami 3 napos határidőt is benyögött, hogy ha ez idő alatt nem adok egyértelmű választ, akkor automatikusan elismerem...ilyen van?? Természetesen felőlem hallani sem akar, tehát szerintem egyértelmű, hogy csak a tartásdíjra játszik. Még az sem biztos persze, hogy én vagyok a tényleges apa, mert elég nagy ribizli hírében áll egyébként is, tehát kellene csináltatni egy apaságit, de az meg alsó hangon is valami 300ezer körül mozog - ennyi pénzt egyben még életemben nem láttam.


Szóval az érdekelne, hogy ha nem vállalom fel, hogy én vagyok az apa, akkor az állam előírhatja-e a tesztet és egyben állja is? Diák vagyok, a büdös életben nem tudnám kifizetni ezt a pénzt a tartásdíjról nem is beszélve. 21/f


2017. jan. 11. 10:36
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
79%
Ha azt mondaná, én vagyok az apa, akkor nekem kellene drága vizsgálatokkal bizonyítanom, hogy nem? Képtelenség. Ha ő állít valamit, neki kell bizonyítani, a felmerülő költségeket neki kell állnia.
2017. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
98%

Olyan nincs, hogy automatikusan elismered...

Ahhoz alá kell írnod az apasági nyilatkozatot, vagy DNS tesztel kell bizonyítani.

Ha úgy gondolod, nem te vagy az apa, akkor az állam MEGELŐLEGEZI a tesztet, és ha kiderül, hogy te vagy, akkor neked kell kifizetned. Ha nem, akkor az anya (aki kérvényezte a teszt elkészítését).


És ha nem akarsz ennyit fizetni, legközelebb gumit húzol. Nőben sose bízz, amúgy a gyógyszer sem 100%, tehát még az is megeshet, hogy szedi, és mellette lesz terhes. Ha nem akarsz gyereket, védekezz! TE!

Mert a 18 évig fizetett tartásdíj többe fog kerülni, mint az apasági teszt...

2017. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%

OFF

És remélem, egy életre megtanultad, hogy nem hiszünk el semmit. Egyéjszakás kalandnál saját magad által vitt óvszert használsz, majd a menet után kimosod, és kidobod.

2017. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
97%
Már régen nem olyan drága a teszt, sokat fejlödött a technika. 25-30 ezerböl megcsinálják neked és gyorsabban is kész van.
2017. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
51%
a legbiztosabb modszer: nem kefelunk olyannal, akitol nem akarunk gyereket.
2017. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
79%
na igen, és curva esetében a fertőzésektől is védekezni kellene
2017. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
87%

Drukkolok neked.

Csináltass tesztet. Olyan nimcs, hogy automatikusan elismered az apaságot, csak csőbe akar húzni az a kis lotyó, ne hagyd magad!

De írd mg a fejleményeket is, kérlek!

2017. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
85%

Arról nem is beszélve, hogy a HIV-től, trippertől, szifilisztől... stb nem félsz??? Csak a nem kívánt gyerektől???

Egyéjszakás kalandban a SAJÁT érdeked is gumit húzni, főleg, ha "elég nagy ribizli hírében áll " a parner...

2017. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
97%

Utánanéztem, sajnos kicsit drágább 37900, de akkor se 300k.

[link]

2017. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
87%

Régen volt egy nő állítólag, ő öt! apától szedett tartásdíjat. Eskü!

gondolom tesztet nem csináltatott. Biztos nagy észlények lehettek..

2017. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!