Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért adja át másnak a gyereke...

Miért adja át másnak a gyerekeit hogy vigyázzon rájuk ha ő maga is tud? Csak hogy elmenjen buliba vagy valahova máshová?

Figyelt kérdés
nov. 30. 21:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Itt most egy 48 éves nőről lenne szó
nov. 30. 21:04
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert senkinek nem kell a 4 fal között élnie azért, mert gyereke van.
nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csak hogy elmenjen buliba vagy valahova máshová?"


Igen, pl. ezekért. Vagy akinek gyereke van, az sose mehet sehova?

nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Pontosan azért. Hogy elmenjen kikapcsolódni.

Te ki vagy, hogy kontrollálnál másokat?

nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pl mint nálunk a nagyszülőknek és féltesojának is van igénye a lányommal lenni...lányomnak is velük.

Mi olyan meglepő ezen.?😏

dec. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Meg is válaszoltad, hogy eltudjon menni kikapcsolódni valahová. Ráadásul ez nem is valami nagy újdonság, már az én korosztályom is volt így a nagyiknál, hogy a szülők elmentek valahová és addig másnál volt 🤷🏼‍♀️. Én is voltam, már nem egész egy évesen is nagymamámnál, mert anyámék elmentek szilveszterezni (januári vagyok). Suliban már konkrétan emlékszem, hogy rengeteg osztálytársam is volt így, hogy a "mamánál szilveszterezett", vagy a szülei bálban voltak, ő a magánál stb. Szóval ez már 30 éve sem volt újdonság.
dec. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne csak a gyerekeire vigyázzon állandóan. Kell a kikapcsolódás az anyarobotoknak is.
dec. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Épp a múlt héten vigyázott anyukám a tíz és két éves gyerekeimert amíg mi a ferjemmel elmentunk bálba.

Aztán kinek artottam vele?senkinek..

Nem rúgtunk be,háromkor otthon voltunk,másnap reggel hétkor már fel voltunk.

Miért is ne vigyazhatna alkalmanként más a gyerekre amíg anya elmegy kiengedni a gőzt?

dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem mindenki olyan unalmas személyiség, hogy csak a gyerekeivel való foglalkozás köti le 0-24. Van, aki szeretne mellette pl elmenni színházba, koncertre stb, ami nem a gyereknek való még. Majd ha nagyobb lesz, mehetnek majd közösen is.
dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg van egy rakás olyan hely, ahová a gyereket nem viheted magaddal, vagy nem célszerű. Legyen ez szórakozóhelytől, baráti házibulitól kezdve orvoson át a fodrászig akármi. Az ember élete többről szól, mint négy fal között őrizni a gyereket, viszont bizonyos kor alatt egyedül nem hagyhatod otthon, így hát kénytelen vagy rábízni valakire, aki amúgy optimális esetben szintén szívesen tölt vele időt (mint pl a rokoni kör tagjai).
dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!