Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik azt mondják, hogy 'az...

Akik azt mondják, hogy 'az emberiség megérett a pusztulásra", azok ezt saját magukra, családjukra, szüleikre, gyerekeikre, barátaikra is értik?

Figyelt kérdés
Vagy a családi-baráti kör maradhat, mindenki más hulljon?

2023. jan. 12. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Aki ilyeneket mond, az magát mindig a kivételek közé sorolja. Ez éppen olyan, mint hogy "az emberek mind gonoszak", "a magyarok mind primitívek" stb. Saját magukat soha nem értik ebbe bele, ők ezeken felül állónak képzelik magukat.
2023. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1es: Cáfolnám. Amikor azt mondom, hogy jöhetne már végre egy újabb meteor, hogy resetelje az egész földet a picsbe, abba bizony magamat is beleértem.
2023. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a saját vélt felsőbbrendűségük kihangsúlyozásáért erőlködő emberek mondják. Nem gondolják át, csak menőnek akarnak tűnni.
2023. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj de utálom ezt az érvnek nem nevezhető szart. Én azt gondolom hogy a gyilkosság rossz, elítélendő. Ettől függetlenül ha állnék a megállóban a húgommal, és valaki egy késsel nekimenne, gondolkodás nélkül a busz alá rúgnám. Mikor a szeretteinkről van szó, az nyilván felülírja szinte minden erkölcsünket, de attól még azok az erkölcsök validak.
2023. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez csak ilyen menőzős szöveg, az engedd el, a ne kattogj, a letisztult, és még sok más társaságában. Valamiket felkapnak és mondják tömegesen, mert tudják hogy ezt sokan mondják manapság, valószínű nem fognak mellélőni a népszerűség elérésében.
2023. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én magamra, és rájuk is értem.
2023. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az emberiségbe mindenki beleszámít, akár rokon, akár nem.
2023. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, az egész emberiség létezése egy hatalmas hiba volt (teljesen mindegy, hogy ki hozta létre őket, az entrópia, Isten vagy az ufók). Egyszerűen hatalmas baklövés és rengeteg szenvedést okoz az ember létezése. Ki kell vonulniuk a létből, nincs szükség rájuk. Hiba voltak. Ennyi.
2023. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as: az ufók, mi? Az azonosítatlan repülő objektumok? Miért nem lehet idegen, földönkívüli civilizációt mondani? Csak azonosítatlan repülő objektumok hozhatnak létre bármit is, látogathatják meg a Földet?
febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!