Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl sokat lennék így a kislány...

Túl sokat lennék így a kislányom nélkül?!? Legyen lelkiismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon fogyni, szépülni és ezekért edzésekre járni. ami így nézne ki:

Hétfő : pilates 1.5ó

Kedd : -

Szerda : pilates 1.5ó

Csütörtök : capueira 1ó

Péntek : alakformálás 1ó


Mondtam anyósomnak, reakció : "és a kislánnyal mikor leszel?" (nem volt annyira durva, nevetve mondta)

Mondtam páromnak, reakció : "van egy kislányod is..."


ma is volt pilates, a párom volt itthon vele és simán letette aludni és kész, a gyerekkel semmi gond.



Olyan nagy gond lenne ha eltűnnék magamnak 1-1 órákra így??? legyen lelkiismeretfurdalásom? hagyjam abba? dagadt vagyok, narancsbőrös, csüngős hasú, mindenki meg is említi...

most szeretnék gyökeresen változtatni!!!


2010. okt. 20. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

De szeretnék én is ilyen akarat erőt, példát kéne vennem rólad, és hogy nem köntörfalazol, megmondod mi a bajod!

Ez igen! Neked csak ne legyen lelkifurid! Legyen annak aki ilyeneket mond neked!

Egyértelműen neked van igazad!

Ilyen "rengeteg" idő távollét után a kicsit legalább mégjobban fog örülni neked.

Sok sikert és kitartást, legyél nagyon csini!

Asszem veled tartok én is!:)

2010. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Írtam már egy választ, most csak annyit szeretnék, hogy minden elismerésem a tiéd, ha ezt így csinálod!

Én, ha időm és pénzem lenne se hiszem, hogy ennyiszer elmennék edzeni, ahhoz túl lusta vagyok sajnos. Most is már egy hete készülök elmenni futni, mégsem történt meg eddig :S Nyáron jártam pilatesre és imádtam, de aztán akivel együtt jártunk, az már tud járni, én meg egyedül nem indulok el :S

2010. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen a válaszokat! ha a párom 1x is véletlenül beszól, megmutatom neki. de egyébként ő nem bánja h járni akarok, örül neki.csak sztem az lehjetett furcsa neki, h szinte mindennap lenne programom, arra ő nem gondolt h mindez csak 1 órát vagy másfelet vesz igénybe.

majd megszokja...:-)

2010. okt. 21. 09:55
 14/14 anonim ***** válasza:

Én heti 1x járok, és ez nálunk bevált.

Az tény,hogy lehet hogy simán jó lenne legalább 2x menni,de az a lényeg hogy olyan arány alakuljon ki ami mindenkinek jó.


Értem ezalatt,hogy ha te heti 4x eljársz,és ez csak neked jó,sem a kislányod nem bírja sem a párod nem bírja,akkor lehet hogy érdemes kevesebbszer menni a családi békéért. Mert az is fontos.

Én 1x járok mint mondtam,és ezen felül ha kedvem van elmenni valahova,akkor simán el tudok ugrani,mert a párom sem néz szúrós szemmel hiszen egyébként csak heti 1 fix programom van.

2010. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!