Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan hely Bp-en ahol...

Van olyan hely Bp-en ahol vérből kimutatják legnagyobb százalékban a down-kór lehetőségét?

Figyelt kérdés
Nem a hasbaszúrásos vizsgálatra gondolok és nem a kötelező down vizsgálatra( kombinál, integrál, négyesteszt). Úgy tudom a 11. kerületben van egy rendelő. Esetleg valaki ismeri?
2010. okt. 21. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a XII. kerületben van.

2010. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Istenhegyin is csak a szokásos vizsgálatokat csinálják. Integrált, négyes, kombinált, genetikai ultrahang.

A "hasbaszúrásos" vizsgálatot pedig amniocentézisnek hívják.

2010. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy hallottam, hogy ezeken kívül van egy vizsgálat, azt keresem most. :(
2010. okt. 21. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Neten ezt találtam róla: [link]

Szerintem az rtl klubbal vedd fel a kapcsolatot, hátha ők bővebben tudnak információt adni, hol csinálnak ilyet Bp-en. De csak a 12. héten végzik el, ha azt túlhaladtad, akkor egyéb lehetőséget kell keresned.

Nekem volt négyes tesztem, és amniom is. Az sem vészes ám, nem kell betojni tőle! :)

2010. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!