Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló vagy gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló vagy gumi?

Figyelt kérdés

Van egy problémám ha gumit húz a barátnőm a farkamra nagyon gyengén teljesíttek az ágyban és gátlásos leszek tőle és sokszor lekonyul!Amikor nincs rajtam akkor egy lepedő akrobata vagyok de amikor rajtam van egy szerencsétlennek érzem magam....a baj az hogy a barátnőm nem akar fogamzásgátlót szedni.Nem tudom mit csináljak de így gumiban nem tudod teljesíteni úgy ahogy kellene...

Normális válaszokat légyszi!köszi


2011. okt. 14. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
Gyakorolj. Vagy keressetek kompromisszumos megoldást. (Pl. spermicid és pesszráium vagy spermicid és megszakítás)
2011. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
46%
Ne akard rávenni h mérgezze magát gyógyszerrel,szokd meg a gumit minden agyban dől el. Iszonyú mellékhatások vannak a gyógyszertől.
2011. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
65%

Eloszor is attol fugg, hogy hany eves a baratnod, mert 18 even aluliaknak nemajanlott a fogamzasgatlo, mert megzavarja a szervezetet, sot elhizhat tolle, ilyenek...

lehetnek mellekhatasai, veletlenul kihagy egy szemet es mar ott a baj!

Gumival nemtudom mi lehet a baj, ilyet meg nemhallottam, de szerintem valassz olyat, amin esetleg kevesebb a sikosito, ilyenek...

Az a fontos, hogy ne eroltetsd a baratnore a fogamzasgatlot, ugyanis az penzbe is kerul, figyelmes kell lenni hozza, hogy mindig idobe bevegye!

2011. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
32%

Menjen el nőgyógyászhoz,és írasson fel gyógyszert.

Előbb utóbb úgyis szedni fogja,ez nem kívánságműsor.

Ja és nem mérgezi magát,és nincsenek szörnyű mellékhatások.

2011. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
40%
Gumiban nekem élvezhetetlen, nem tudom miért kell erőltetni ezt a szokd meg dumát. Ilyen erővel a nők is megszokhatnák a gyógyszert. Persze ez túlzás, de azért nem ártana kicsit jobban belegondolni lányok mielőtt hülyeségeket beszéltek.
2011. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 bánomisén ***** válasza:
48%

Vásárolj ultravékony óvszert, az sem kevésbé biztonságos, mint a rendes, csak vékonyabb. Nem szakad el gyakrabban, mint a többi óvszer. Abban nem fogsz szerencsétlenkedni, mert többet érzel.


Én is azt javasolom, hogy szokj hozzá a gumi gondolatához és használatához, végülis nemcsak fogamzásgátló eszköz, hanem mindenféle fertőzésektől is megóv mindkettőtöket.

Egy igazi férfi óvszert használ! És ezt komolyan mondom.

2011. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: a gumiban nincs hormon, tehát ez a szokd meg a gyógyszert dumát felejtsd el baromi gyorsan. A nő vállalja a mellékhatásokat, a következményeket, hiszen mesterséges ciklust csinál a gyógyszer.
2011. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
12:47-nek szólt!
2011. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 bánomisén ***** válasza:
72%

12:47

A gumi használata nem okoz hormonális és egyéb egészségügyi elváltozásokat, problémákat, úgyhogy nem kell erőltetni ezt a "nem érzek semmit benne" dumát. Amiben nem érzel semmit az egy vascső, itt egy lehelletvékony gumiról beszélgetünk.

2011. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
60%

75 és 76%-os:

Fel lehetne fogni, hogy a gumi az maximum KÉNYELMETLENSÉGET okozhat, más problémát nem (esetleg akkor, ha vki allergiás rá).

Ezzel szemben a fogamzásgátló tabletta teljesen beleavatkozik a nők hormonháztartásába, és rengeteg mellékhatása van. Többek között libidócsökkenés, állandó fertőzések, hüvelyszárazság és még ezer kellemetlen dolog. A környezetemben pl. lassan elfogynak a tablettát használó nők, mert mindenkinek lett vmi baja tőle. Az egyiknek a libidója csökkent le nullára, a másiknak elviselhetetlen migrénje lett, a harmadik meghízott, a negyediknek meg olyan magas lett a vérlemezkeszáma, hogy az orvos inkább abbahagyatta vele.


Ez a "nem kívánságműsor" szöveg meg egyszerűen szánalmas. Ugyan miért is kellene vkinek szednie, ha nem akarja?


Ha ennyire nem bírja a férfi a gumit, akkor keressenek olyan megoldást, ami mind a két félnek megfelel. Nem az a megoldás, hogy "MÁRPEDIG AKKOR IS SZEDJÉL TABLETTÁT!!".

2011. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!