Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan mindenki itt...

Most komolyan mindenki itt fogja mutogatni a gyerekéről a képeket? Minek nézzük meg a filmed? Mégis mit változtatnál fotók felsorolásán?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Te nem vagy annyira büszke a gyerekedre,hogy mutogasd?Nekem még nincs de szívesen nézek a kispasikat és kiscsajokat,mert nagyon édesek:D

Neked meg nem kellene ilyen provokáló és izá kérdést kiírni.Ma már felhúzott a sok bolond anyuka,legalább te ne.

Nekem gyerekem sincs,de akkor sem írok ki ilyen kérdést vazz

2009. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Én megszoktam őket nézni, és tetszenek is. Ha téged nem érdekelnek, akkor miért nézed meg, vagy miért zavar? Tekints át felettük.


Üdv. E

2009. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
NEm vagyunk egyformák, én sem a neten mutogatnám a kislányomat, de ennek ellenére nekem nagyon tetszenek ezek a kisfilmek, ha te nem szereted, ne nézd meg őket!
2009. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen, ez az oldal nem erre való, hanem ha vlamelyik anyukának kérdése van akkor azt tegye fel. ma már ez a 3.
2009. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

nekem is nagyon tetszenek. Én mindig megnézem. olyan édesek!

Én is csináltam a fiamról, csak nem raktam fel sehova. AZ édesapja születésnapjára. nagyon tetszett még neki is.

2009. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Persze hogy aranyosak (ronda gyerek nincs...), de ez nem az a hely, ahol mutogatni kell. Ennek az oldalnak teljesen más a lényege, és ma már tényleg a 3. ilyen kérést tették fel.
2009. máj. 29. 21:18
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan mi a bajod? Mert nem hiszem, h' az zavar ennyire, h' más filmet készít a babájáról. Nem kötelező megnézni, de én például szívesen nézegetem ezeket, mert jobb érzéssel tölt el, mint amikor egymásnak esnek a válaszadók. Gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Szerintem nagyon rosszul esik a kérdésed azoknak, akik megtisztelnek bennünket azzal, h' megkérdezik a véleményünket.
2009. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj de nincs más dolgod?Unatkozol h provokálsz?Mondhatnánk Neked is h ez nem az az oldal ahol ilyen kérdéseket kell feltenni!

Az lenne a jó ha az ilyen kérdések elolvasása után összefogva, senki de senki nem válaszolna!!!!!!

Persze most jöhetsz azzal h dehát Te válaszoltál.....igen,mert bosszant!

2009. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit megértelek. Persze édesek a babák, de nem itt kéne mutogatni őket. Én biztos nem tenném fől egyik gyerekemről sem képeket. De hát nem vagyunk egyformák és sokan nem tudják hol a határ.
2009. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Engem is zavar,már nem is nézem meg őket,én már régebben csináltam egy ilyet de nem kérdeztem meg "30" emertől,hogy jó lett-e?.....

Vannak erre külön oldalak!

2009. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!