Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges? 2,5 éves kisfiamna...

Lehetséges? 2,5 éves kisfiamnak ma glicerines kúpot adtam szorulásra. Mikor felnyomtam éreztem, mintha fordult volna egyet a kúp. Nem tudom jobban megfogalmazni. Több órája történt. Se kaka, se kúp. Máskor azonnal csinál neki ingert és kakil is tőle.

Figyelt kérdés
Kicsit kétségbe estem, hogy elfordult a kis belében, nem tud felszívódni vagy majd útját állja a kakinak. Lehet rosszul felnyomni egy kúpot?
dec. 31. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne aggódj. A kúp elég kicsi, hogy elforduljon. És mivel testhőmérsékletbe került, a java felolvad.

Ha úgy működne, ahogy azt te gondolod, nem lenne értelme adni sem.

dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi is pár hete használtuk, 3-4 óra is eltelt, mire kijött a kaki. Szerintem olyan nincs, hogy egy kúpot rosszul ad be az ember. :)
dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Felolvad teljesen. Nyugi.
dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feloldódik


Nekem amúgy bem használt terhesen..

hogy ettől se ess kétségbe, ha mégsem hozza a várt sikert

jan. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon bele van kötve a gyereknek a kaki akkor előfordul, hogy csak másnap sikerül kakilni kúp mellett is.
jan. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Glicerines kúpot cseréld le ezzel: LaxaClean Glicerines Mini-Klizma Gyermekeknek. Komolyan megéri a gyereknek se olyan xar, meg hamarabb túl is estek a tisztuláson.
jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma a második kúppal sikerült 3 óra után. A kúp szinte semmit nem oldódott. Az jutott eszembe mert a tegnapi total máshogy csúszott fel mint a mai, hogy mi van ha ott van valami kis rendellenesség a végbelénél mert tényleg olyan volt mintha máshova ment volna és nyoma sincs a kúpnak. És 5 ora alatt ez se oldótott neki :/
jan. 1. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!