Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kevés nő akar 25 éves kora...

Kevés nő akar 25 éves kora körül gyereket?

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sok nő akarna gyereket, ha olyan helyzetben lennének ahol megteheti, de szerintem kevesen vannak így 25 évesen. Főleg hogy sok ennyi idős még a párját keresi, mert idősebb férfival nem akar összeállni, a fiataloknak meg nem érett be a fejük még egy gyerekre
2022. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Igen, kevés.

A legtöbben jó ha befejezik akkora a tanulmányaikat. És legtöbbjének még akkor alakulnak a komoly kapcsolataik.

Gyereket csak olyan kapcsolatba jó szülni, ahol már évek óta együtt vannak (függetlenül attól, hogy összeházasodtak-e vagy sem).

2022. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
*akkora helyett akkorra
2022. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Mindig is szerettünk volna babát, most érkezett el az ideje. 5 éve vagyunk együtt. Minden adott. Saját családi ház, biztos munkahely.

25 éves vagyok,a férjem 24.

14hkm

2022. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Én szerettem volna már akkor is. Már ismertem a későbbi férjemet is. De úgy voltam vele, hogy majd ha összeházasodtunk. Ezt ő is tudta, 6 évet várt a lánykéréssel.
2022. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Én 23 éves vagyok és szeretnék. De a jelenlegi helyzetben egy pár évig még biztosan nem lesz.
2022. okt. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Miért kellett lepontozni csak mert mi 25 évesen meg tehetjük? És szeretnénk?


Képzeljétek el, elsőre sikerült. Még egy ok, amiért lehet irígykedni. Lehet lepontozni. 🤦

2022. okt. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Mi 24 éves koromban terveztük el, hogy jöjjön. Volt már 2 saját autónk. Igaz albérletbe laktunk.

25évesen lettem csak terhes, 26évesen szültem.

(27évesen a házunkat is sikerült megvenni).


Én igy is elkésettnek éreztem. Vagyis a 26éves kor simán jó még szülésre, de mi még 1 gyereket akartunk, és én 30 felett nem akartam szülni. Végül tavaly, 29évesen szültem a 2.gyerekünket. több nem lesz 😅


Szóval azért vannak akik ilyen korban belevágnak.

Most voltam osztálytalálkozón, 20an voltunk, 30évesek. Anagytöbbségnek már 2 gyereke van.

2022. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Azt ,hogy ma mennyi 25 körüli nő szeretne gyereket azt nem tudom.

Anno lassan 8 éve , én 22 évesen lettem terhes a kislanyunkal.

Tervezetten. Minden ami kellett megvolt/ megvan. Saját ház,autó.munka.

25 évesen szültem a második gyermekünket. A kisfiamat.☺️

Most 31 éves múltam. Nem mondom ,hogy néha nem játszok el a gondolattal ,hogy mi lenne ha lenne mèg egy. De őszintén szólva ,erősebb bennem az ,hogy nem !

20on évesen sokkal hamarabb,bátrabban mondtam azt ,hogy jöhet. 😀 Most valamiért jobban félek az egésztől...

2022. okt. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
En 26 eves vagyok. Ket es fel eve van parkapcsolatom, egy eve elunk sajat hazban. Stabil munkahely evek ota van. Terveink szerint 28 eves leszek, mire szulok, addigra tobb mint egy eve hazasok leszunk (es negy eve kapcsolatban), illetve addig nekem is meglesz a jogositvanyom. Paromnak van mar egy gyereke, en egyet szeretnek szulni, ugyhogy nekem az a 28 ev idealis lesz.
2022. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!