Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kezeled gyerekednél a...

Hogyan kezeled gyerekednél a folytonos játszmázást?

Figyelt kérdés
Mikor trükközik, megpróbál átverni, hülyének/süketnek tetteti magát, hogy elkerüljön valamit, amit nem akar megcsinálni, de jutalomra vagy büntetésre hirtelen tudja mit mondtál/mit vársz tőle? Nektek mennyi van ebből hetente? 5-12 éves korig érdekel.
jan. 1. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Újra ott vagy?.

Tudjuk a gyereked 9 éves és lusta,nem csinál semmit,hazudik,teneked felforr tőle az agyvized, stb stb.


Nevelés kérdése.

Az én gyerekem normalisan van nevelve,nem hazudik,nem tetteti magát hülyének...

Szerencsére még tudtam nevelni

jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Nehezen.


Falra hányt borsó.


Szerintem nem csak a nevelésen múlik, mert te hiába neveled, ha xarik rá.


Személyiségfüggő is a dolog.


Kettőn áll a vásár...

jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Az első pillanattól kezdve nem engedtük, sem én sem a férjem. Igy nevelődtek fel. Pont az ellentétje a furcsa nekik. No meg a világ.. Idő volt mire kialakult bennük a helyes értékítélet. Sok múlik azon, hogy mit látnak, és mennyire vagy példa előttük, és van-e olyan személy akit tisztelnek, és meg van a kellő tekintélye otthon. De ehhez szerintem mind két félfontos. Egy személy önmagába ezt nem tudja kivitelezni.
jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Valahonnan veszi a mintát.

Ha nincs eszközöd a gyereknevelésre, szerezz.

jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!