Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kihez járnátok 4 hónapos picivel?

Kihez járnátok 4 hónapos picivel?

Figyelt kérdés

Feszes váll és nyaki izomzata van, a lábai csak minimálisan feszesek, amit itthoni tornával is helyre lehet hozni. Dévényesnél jártunk többször, viszont egyre több helyen olvasom, hogy ez inkább konduktori hatáskör és nagyon speciális esetben érdemes csak dévényessel kezeltetni a problémát.

Konduktor, dévényes vagy gyógytornász esetleg, akit ebben az esetben kompetens?


jan. 2. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neurológushoz és utána ahhoz, akihez küld.
jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Védőnőnek megmutatnám és akit ő javasol.

Nem neked kell kitalálnod a spanyolviaszt, azért van ő, hogy ilyenekben segítsen. Mondjuk nekem az is fura, hogy ha nem a dévényes a kompetens, akkor ő maga ezt miért nem mondta neked.

a) Lehet, hogy mégiscsak ő a kompetens és az "egyre több helyen olvasom" a szokásos internetes közösségi oldalon olvasott ostobaság, ahol vakok vezetnek világtalant.

b) Lehet, hogy abból indultak ki, hogy ők rosszat nem tesznek a gyerekkel, és addig is tejelsz nekik, amíg jársz.

jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Védőnőhöz semmiképpen,nem kompetens,nem orvos. 1#-el értek egyet,első mindig a neurológus és utána ő küld tovább ahova indokolt.
jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Mi voltunk dévényesnél pont ezzel, szintén 4 hónapossal, egyáltalán nem a lehúzásra ment. Írt ugyan elő több alkalmas kezelést, de egyúttal meghagyta, hogy a fiam töltse az ébrenléte 70%-át a földön, játszószőnyegen. A következő kezeléskor megállapította, hogy ez önmagában megoldotta a problémát, nem kell többet mennünk kezelésre, töröltettük az időpontokat.
jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Mi nagyon laza váll és nyaki izomzattal jártunk Dévényeshez, 2 hétig heti 2x, aztán már csak havonta, amíg teljesen el nem múlt. De a lazaság nehezebben kezelhető, mint a feszesség. Én nagyon jónak találtam a Dévényest, szegénynek enni alig volt ideje, annyian jártak hozzá, nem adott feleslegesen időpontot.
jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fejlődésneurológushoz vinném feltétlenül. Majd akit Ő javasol, az orvos,aki ezt tanulta évekig, ahhoz vinném.

Mint ahogy tettem is.

jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Konduktorhoz mennék.
jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De a konduktor,Dévényes,stb...NEM orvos!

Miért nem orvoshoz mentek először??


A fennálló esetleges betegséget csak az orvos tudja diagnosztizálni....


Ráadásul ingyen és bérmentve ír ki a fejlődésneurológus mindenféle gyógytornát, TSMT-t, mindent.


Én 7 évig hordom szünetekkel a gyerekrehabra a lányomat. Van ott minden. Fejlődésneurológus, neurológus, konduktor, gyógytornász, TSMT...És mind orvos felügyelete mellett. Ingyen.


Nem húznak le pénzzel, nem kezelnek félre, nem kezelnek feleslegesen, azt kapja a gyerek,ami neki kell.

És kedvesek,aranyosak ott is. Nem csak pénzért mosolyognak.

jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pestmegyéből mi korai fejlesztésre jártunk biára
jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8as vagyok.


Bocs,elírtam. 7 éve hordom.

jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!