Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Oda adnátok 4 hónapos babátoka...

Oda adnátok 4 hónapos babátokat csak úgy a mamának mert ő el akarja vinni? (Anyós)

Figyelt kérdés
Anyósom gyermekemet két hetes kora óta elhordaná magához pár órára. Természetesen egyszer sem adtam még oda. Egy városban élünk, minden héten találkozunk és nem értem erre mi szükség. Kicsinek gondolom még ehhez, ráadásul amikor náluk vagyunk nem valami nyugodt a gyerek, megnyugtatni nem tudják. Nem terveztem senkinek se oda adni, hiszen ezért vagyok itthon. Nyilván ha nagyobb lesz és meg tudja mondani mit akar akkor azt mondom oké. Rosszul gondolom?
nov. 14. 22:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt te ismered a gyerekedet. Nálunk volt olyan unokatesó akit gond nélkül oda lehetett adni, de őt a nagyszülők simán meg tudták nyugtatni. Így nem adnám oda semmiképpen sem, majd ha nagyobb akkor vihetik amennyit akarják
nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Nem
nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Anyósom nincs. Anyam vitte el már néha akkor is. Gyetekfüggő is.
nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
67%

6 éves koráig nem aludt ott sehol,mert nem akart.

4 hónaposan? Dehogy adnám! 5 percre se. A saját anyámnak se..az még majdnem újszülött.


2 éves volt a lányom, mikor kaptam egy jó állást. Akkoriban vigyázott nálunk (!) a lányomra anyukám. De még így is akadtak napok,amikor haza kellett jönnöm.


4 hónaposan semmiképp sem adnám.

nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen pici gyereket nem adnék oda. Később már viheti nyugodtan bármikor :D
nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
82%

Rendszeresen nem. De néha-néha igen, amennyiben látom, hogy a baba jól viseli, meg persze ha nem szopizik. Alapvető elvarasom lenne azonban, hogy egyeztessük a programot, szóval nem hogy a mama elviszi a babát aztán azt csinál vele amit akar (pl tejbegrizzel kínálja, elviszi mutogatni a barátnőknek, nem veszi figyelembe a baba bioritmusat). Meg úgy eleve bíznom kell a mamában ehhez.


Anyukám vigyázott pár órára kisebb korában is a fiamra - amíg én dokinál vagy fodrásznál voltam, de ilyenkor mindig ő jött a baba megszokott környezetébe, tudta mikor kell enni adni neki, mikor mit csináljon, mikor már nem kapott pótlást csak szopizott, akkor jött velem és sétált a fodrászat környékén, hogy ha enni kér a baba, meg tudjam szoptatni.

nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Viszont volt ra próbálkozás erre,de az a vicc hogy anyós már 2 hetesen,(igen 2 hetet irtam) is el akarta volna vinni magához...NÉLKÜLEM

Olyanok is elhangoztak hogy vigyunk pelust,tapszert,babakocsit mindent IS ami kell es akár nála is aludhat

Na itt azthittem dobok egy hátást.

Mi is egyebkent egy varosba lakunk

Csírájába szépen elfolytottam az egeszet! Azóta csak enyhebb célzások vannak erre amikre a valaszom is tovabba is a nem.

nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem.

De nem is értem miért akar ilyet bárki.

Nehéz időszak, nehéz megnyugtatni, nagyjából a szoptatás volt mindenre a gyógyír, aztán a hasfájás is, leülni nem lehetett vele, letenni se...

Miért akar valaki magával kiszúrni ilyen módon?

Egy ilyen picinek a szülei közelében van a helye.

nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nálunk is. Ráadásul folyton naponta idejártak. Mikor mondtam, hogy kicsit fáradtak vagyunk és jó lenne többet pihenni, hátha észbe kapnak, akkor erre jött válaszul, hogy akkor elviszik, hogy én tudjak aludni.


Egyszerűen nem ugyanúgy gondolkodnak erről. Pedig anyósom mesélte ő milyen rosszul élte meg, hogy a négy éves gyerekét oviba kellett adnia, nem tudom hova akarta vinni a két hetes babámat.

nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%
Kizart.
nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!