Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért elfogadott hogy becsúszo...

Miért elfogadott hogy becsúszott gyereknél a férfi otthagyja a nőt és nem foglalkozik a gyerekkel, de ha a nő hagyja ott a gyereket, akkor a nő egy utolsó szívtelen dög?

Figyelt kérdés

jan. 4. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim válasza:
36%
Mert ezt a dolgot ugyanúgy a női nem is támogatja, azaz hozzájárulnak a saját nemük alsóbbrendűvé tételéhez, mivel a nők is elfogadják ezt a dolgot ugyanúgy, mint a férfiak, azaz nem állnak ki saját magukért. Tehát a szomszéd Gizi néni is elítéli ugyanúgy a gyerekét elhagyó nőt, mint egy férfi. Ha pedig férfi teszi ezt, akkor a Gizi néni is legyint, hogy dehát férfi, ez van.
jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
42%
9 hónapig hordtam a szívem alatt, szoptattam, olyan kötelék alakult ki köztünk amit ezekszerint te nem érthetsz. Én se tudom megérteni, hogy egy anya, hogy tudja elhagyni a gyerekét.
jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim válasza:
37%
Egy férfi meg a zacskójában hordja sokáig az ondót, amiből készül a kis ivadékocska. Erős kötődés alakul ki köztük, ezért nem értem hogy van szíve mégis elhagyni a kis utódot.
jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
2es becsúszott gyerekről volt szó, nem tervezettről. A tervezettnél értem amit mondasz. A többieknek köszi, még várom a válaszokat.
jan. 4. 22:27
 5/66 anonim válasza:
67%
Az 1-es válaszoló tökéletesen szemléltette a dolgot.
jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
78%

Kinek elfogadott?


Nekem pl. nagyon nem az!

Nekem alapelvem, hogy az a gyerek semmiről sem tehet. Ha az anyjával esetleg képtelen is vagyok együtt élni (habár ebben a helyzetben legalábbis megpróbálnék), akkor is, mint elvált szülőknél egy jó apa, igyekeznék a lehető legtöbb időt együtt tölteni a gyerekemmel.


Üdv:

egy kétgyerekes apa, aki végtelenül szereti a gyerekeit!

jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
53%

Egyrészt, a régi időkben nehezebb volt ilyen téren. Ott ugyanis akkor is a nőt ítélték el, ha a férfi ment el. Nem ahol meghalt a férfi, hanem ahol lelépett a férfi. Manapság kb mindenki tojik magasról arra, hogy egyedül neveled a gyereked, régen ez azt jelentette, hogy k.urva vagy és a gyereked egy undormány. Továbbmegyek, ha megerőszakoltak, igyekeztél eltitkolni, mert az is a te hibád volt, mert a férfi nem mászik rá a nőre csak úgy. Megjegyzem, van ország, ahol ez még mindig így van, ha megerőstakolnak, a család szégyenkezik miattad. Ha meg még teherbe is estél, akkor ugyanúgy k.urva voltál mások szemében, aki világra hozott egy förmedvényt. Pont ezért keresett kétségbeesetten a család férjet a lánynak és még a terhesség láthatóbb jelei előtt le is zavarták az esküvőt, hogy a baba ne úgy nőjön fel, hogy az iskolában a tanárok és a diákok undorodnak tőle, zaklatják őt, hogy az anyját ne r.ibancnak hívják a település lakói és, hogy a család se maradjon szégyenben.


Másrészt én nem a 2. vagyok, de senkinek sincs a homlokára írva, hogy tervezett vagy becsúszott gyerek, így ebben igaza van a 2. -nak. Annakidején is az volt az elképzelés, hogy a férfi és a nő szereti egymást, házasság, gyerek, minden gyerek egy ajándék a nőnek, így olyan fogalom, hogy becsúszott gyerek, létezett csak tabu volt és innen maradhatott meg az, hogy az anya nem hagyja el az ajándékát, még ha becsúszott gyerekről is van szó.


A 3.-on, bocsánat, de röhögtem egy jót. Az ondó nem növekszik, nem érzed, ahogy megrúg, nem fáj amikor kimegy belőled, etc., ergo kihordani egy gyereket nem olyan mint egy zacskóban hordozni az ondót. :D

jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
62%
Mert az anyának ösztönből jön (már akinek) a kötődés az apával meg kialakul az együtt töltött időtől (már ahol), de soha nem lesz a kettő ugyanolyan szintű szerintem. Egy apa sosem fogja szinte állatias módon érezni azt, hogy meg kell védenie, gondját kell viselnie a gyereknek bármi áron.
jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
12%

8-as ezt elmondanád azoknak a nőknek, akik a wc-be, kukába dobják a gyereket?


NEM LÉTEZIK anyai ösztön! Nincs! Ha volna, semelyik nő nem hagyná meghalni az úsz-jét.

jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
66%
9, tanulj meg szöveget értelmezni! Oda van írva, hogy "már akinek". :D
jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!