Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem idegesítő ez a kindertojás...

Nem idegesítő ez a kindertojásban?

Figyelt kérdés
már lassan 400 ft,van ahol ennyi is,de legalább rendes mesefigurák lennének benne,disney-s,tininindzsák,sonic,minecraftok,verdák,mancs kutyák,gabi baba szereplők,teletabik,tehát bármi amit ismernek,szeretnek a gyerekek,de csak hülyeségek vannak benne,és szétesnek,és a szülőnek kell összerakni úgyis,mert még nekem is nehéz,a gyerekek nem tudják összerakni,kreativitãsnak itt a lego. ha rendes figurák lennének és változatos lenne,sokkal több kindert vennénk,minden vásárlásnál mind 2 vsgy3 gyereknek. volt marios,de igyanaz 6x,meg a virág 6x, idegesítő. csak engem idegesít?
jan. 7. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is idegesítő a sok gagyi ajándék benne. Kinder joy is több mint 400 Ft.. meg se éri.
jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekkoromban se volt jobb ára az akkori fizuhoz képest és ugyanúgy a többségében gagyi játékok voltak benne a szezonális gyűjtős darabokon kívül.
jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme a kindertojásnak. Felesleges műanyag hulladék van benne. Csokit meg alig tartalmaz. Inkább egy tábla csokit veszek az árából.
jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Én imádom, főleg most, hogy nem csak ostoba figurák vannak benne, hanem dolgozni kell vele, adnak leírást, szerelési útmutatót.. az én gyerekem megcsinálta már 4 évesen is a rollert, felmatricázta, összeszerelte, sőt, bringa is volt már benne. Az árát én is sokallom, illetve mostanában zavar, hogy sok "karton" figura van benne. Már nagy a gyerekem, ritkán kap, leginkább ünnepekre párat, legutóbb mikuláskor. Én pártolom a logikai, ügyességi játékokat és eszembe nem jutott volna, hogy épeszű szülő ellenzi. Persze jobb lenne, ha minecraftosat kellene összerakni, de arra ott vannak a mekis "ajándékok" happymealhez, abban aktuális meseszereplők vannak, most pl sonic gördeszkán. Még azt is szeretem benne, hogy a gyerek azt hitte sok csokit kapott, mikor alig volt benne, a nagyrésze játék. Sokkal szívesebben adtam, mint bármi mást, a játék viszont tényleg környezetszennyező műanyag, nekünk is van vagy 3 kiló, viszont imád vele szerepjátékozni, ez még most is megvan, sokféle mütyür van, így nem csak minecraftosat játszik, hanem mindenfélét.


Tökdrága egyébként. Legutóbb valami madár volt benne, beraktad a szárnyait és tudtad mozgatni valami karral, ennél okosabb, hasznosabb és szórakoztatóbb játék nincs, én odavagyok az "okos" játékokért, amiből tanul a gyerek.

jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Környezetszennyező baromság. 5 perc után kallódik a szobában, majd megy a kukába.

Ha építeni akarnak, akkor legóznak.

Igyekszem kerülni ugyan úgy, ahogy a HappyMealt, ha nem könyv van benne.

jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A 90-es években mi imádtuk a kézzel festett figurákat, rengeteg volt belőle. Most elég gagyi... De ugyanez a mekis játékokkal is. Ilyen ez.
jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát kinek mi, mi össze bírtuk rakni annak idején. Sőt azt szerettük, amit össze lehetett rakni, ami egy darabból volt az sokkal "értéktelenebb" volt nekünk
jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Gyermekkoromban nagyon szerettük, mindig gyűjtöttük a figurákat. De most vmi borzalmasak. Alig lehet némelyiket összerakni, nem is tudom, kinek találták ki. Értelmetlen, gagyi figurák, nagyon rossz lett. Ráadásul sokszor a lányosban fiús van, meg fordítva, ennek a megkülönböztetésnek sincs értelme. Nem szívesen veszek, a legtöbb darabja már azt sem tudjuk jól van, a csoki inkább érdekli a gyerekeket, de akkor meg veszek minőségibb csokoládét nekik.
jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekként mi is imádtuk a kis figurákat,gyűjtöttük,cseréltünk is velük. Most gagyik és drága is.:/
jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, én nem gyereknek veszem hanem magamnak ritkán ha akciós esetleg.. de engem zavar benne hogy sok olyan "játék" van benne amit telefonnal kell beolvasni és úgy tudsz vele játszani. Egyébként legutóbb akkor vettem 2 darabot amikor Harry Potter kiadás volt.😁
jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!