Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem idegesítőek a...

Csak szerintem idegesítőek a "Lehetek terhes?" kérdések?

Figyelt kérdés
Általában ugyanaza a kérdés lényege és mint ahogy írni szokták senki nem jósgömb de a kérdező csak "tapasztalatokra" kíváncsi amitől nem tudom, hogy lesz jobban terhes vagy sem. Nekem már spam kérdésnek tűnik, hogy minden nap szinte van vagy 3-4 lehetek terhes kérdés és mindnek ugyanaz a mondandója. Szerintetek kellene e szűrni ezeket a kérdéseket, vagy értelmetlen, úgy is jönni fognak ha akarnak? Mit gondoltok ezekről a kérdésekről?

2023. júl. 29. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%

Téged idézve "úgyis jönni fognak, ha akarnak". (Belejavítottam, na.)


Engem inkább az készít ki, hogy felnőtt nőknek fogalmuk nincs arról, mi a ciklus, hogyan működik, hogyan számoljuk... Vagy hogy hogyan lehet teherbe esni, mi a folyamat. Miközben ott egy okoseszköz a kezükben. És a legfrappánsabb gondolatuk enek ellenére az, hogy "Kérdezzük meg Gyakorin!"

Na ezen konkrétan sírni tudnék.

2023. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Búj el akor ne lépj fel ere az oldara. Ha ideges Vagy szegyél hangyát 🤣🤣🤣
2023. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a kinek nem jött meg,izguljunk együtt kérdés az idegesítő. De ez van görgetek tovább.
2023. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez is idegesítő. De az még jobban, mikor a full negatív teszteket toltogetik fel menzesz előtt egy héttel, és le vagyunk vakozva, hogy nem látjuk a 2. csíkot rajta.
2023. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Én általában 2 csoportot szoktam azonosítani.

Az egyik, akinek lövése sincs róla, hogy működik a teste, rosszabb esetben arról se, hogy a szexből gyerek lesz, és túl ostoba 3 google találat önálló értelmezéséhez.

A másik, aki 1+ éve próbál teherbe esni, és màr iszonyú görcsös, de a sok csalódás miatt nem mer tesztet csinálni, mert az ugye egyértelmű nem, de a "Mancika mesélte, hogy a pecsételő vérzés 10. dpon lehet babát jelez", pedig ad némi álreményt neki, mielőtt újra megjönne neki.

Mindkettő szomorú különben, csak másképp.

2023. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Na, engem még az ilyen típusú kérdések szoktak kiakasztani. Ezekből is van jó pár naponta.

Könyörgöm, amíg azt sem tudják, hogyan lesz a gyerek, inkább engedjék el a dolgot.

2023. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És akik terhesnek érzik magukat 😅🤣😂 https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..
2023. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg a "ki mikorra nem várja", "ma van a nem várt napja", vagy a " mára nem várom". Brrrrrrr!!!
2023. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: A két csoportban egyetértek, de korrigálnám: Ált. nagyon görcsölnek a tudatlanok is, volt mostanában is ilyen kérdés, bele sem élvezett, gumi is volt, ami nem szakadt ki, min. késéssel elkezdett barnázni is a hölgytag, de mégis tesztelni akarnak, mert ilyenkor már rendesen menstruálni szokott... (A tesztet már 1 héttel aktus után is meg akarták volna csinálni.)

A görcsösen babát akarók meg full negatív tesztbe is látják a 2. csíkot, sok tesztet csinálnak, napokkal menstruáció előtt is tesztelnének (pedig tudják, hogyha ki is mutatja, simán lehet csak kémiai). Félreértés ne essék, sajnálom, ha vki nagyon szeretne, de nem jön össze, viszont néha ijesztő már a kérdésből kiütköző megszállottság.

Van persze a két csoporton kívül is, ott nem idegesít, még szurkolok is, akár arról van szó, hogy legyen baba, akár arról, hogy „baki” történt, és végül kiderül, hogy „megúszták”.

Kérdező, én nem változtatnék amúgy semmit, aki nem megszállott, annak segíthet, ha addig is kiírja, véleményeket hall, amíg megbizonyosodik róla, hogy valójában mi a helyzet.

2023. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja,idegesítő.foleg ha olyat írnak,hogy a barátom kicsit bedugta gumival aztán el se ment.lehetek terhes?

Agyfaszt kapok ezektől

Vagy párom spermas kézzel megfogta a nunimat..lehetek terhes?😵😵

2023. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!