Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők, a gyerekvállalás-nevel...

Szülők, a gyerekvállalás-nevelés témakörben melyek azok a kérdések, amit jelenteni szoktatok és miért? Honnan szűritek a kamu vagy perverz kérdéseket?

Figyelt kérdés
Továbbá mi a legidegesítőb, vagy legbosszantóbb amit feltesznek

2022. ápr. 19. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit jelentek? Ami egyértelmű kitaláció vagy csak azért íródott hogy menjen a balhé (provokatív)

A legidegesítőbb? A századik terhes lehetek-e illetve pozitív-e a tesztem 2 héttel menzesz előtt 🙄🤦

2022. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A perverzek jelentem. Pelenkafétisest, lázkúpra izgulóst, elfenekelőst....stb.
2022. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én aki van 6. Dpo-n, ki tesztel 17.én, ki mikor nem várja, izguljunk együtt kérdéseket jelent, hogy rossz kategoriában van, az ismerkedősben van a helye.

Meg a provokatívak, pl van egy visszatérő, ki veri a gyerekét, ki csap a gyereke fenekére, stb kerdéseket teszi fel.

A legidegesítőbb meg a lehetek terhes? Meg a 800. Ha elmúlnak a tüneteim az baj kérdések, meg az lh teszt terhességi teszt helyett kérdések, mondván még nem mer tesztelni, de ezzel szórakozik aztán itt kérdezgeti, mit jelent. Akkor csináljon egy rendes tesztet, és nem kell rajta pörögni.

Meg a hasszurka nemvart előtt 2 nappal, tesztet nem csinál de nem érti hogy ugyanúgy lehet pms mint tünet, és ha tunet van, a teszt már mutatja, de nem mer tesztelni, jólvanakkor. Inkább én mindjam meg, terhes-e...

2022. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
én a provokatívakat ("nem vitatkozni akarok, de kinek mi a véleménye az abortuszról, szerintem azért fasság/nem fasság, mert...")
2022. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem szoktam jelenteni semmit. Ami nem tetszik, azt nem olvasom tovább, nem foglalkozom vele, ha más hülye.
2022. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerintetek Borosné insta anyu youtube mom facomtudja milyen Vivike, aki a 7.purdéját pottyantja milyen nemű lesz? Kit érdekel ez de őszintén?
2022. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy név szerint nem lehet jelenteni. Már másodszor írt rám egy pedofil privát úzenetet, aki mindenáron gyermekkori dolgokról akar kérdezgetni. De sajnos így nem tudom jelenteni. A felhasználónevét tudom, de nem tudok vele mit tenni. Múltkor egy nagyszülőknél alvasos kérdésre válaszoltam a saját életünkből, erre privát rám írt. Undorító alak. Tudok valamit tenni vele szerintetek?
2022. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-re:

Le lehet tiltani, így soha többé nem kapod meg a tőle jövő leveleket, ő viszont nem veszi ezt észre.

2022. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 köszönöm, azt tudom, de felháborító, hogy ilyen "emberek ", itt vannak, akik a napi zsebhokihoz a gyerekvállalás témakörben keresnek alanyokat, mikor normál esetben anyukák segítenék itt egymást. Sajnálatos hogy ilyen lény itt lehet egyáltalán.
2022. ápr. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Sokakat azért jelentenek, emrt sértik a szabályokat. provokativ,troll,kamu,hazudozás,áll profil, egymás ellen uszitja a válaszolokat.
2022. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!