Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen túl késő apává és...

Hány évesen túl késő apává és anyává válni?

Figyelt kérdés

jan. 17. 06:45
A kérdező szavazást indított:
Apánál/Anyánál is max 35 év
Apánál/Anyánál is max 40 év
Apánál/Anyánál is max 45 év
Apánál/Anyánál is max 50 év
Apánál max 35, Anyánál max 30 év
Apánál max 40, Anyánál max 35 év
Apánál max 45, Anyánál max 40 év
Egyéb leírom
45 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Én nőként 40et mondanék, személy szerint afelett nem vállalnék már gyereket, de azt is megértem aki igen, nyilván jó oka van rá. Férfiben én elmennék 45ig akkor, hiszen a legtöbb helyen idősebb a férj, de 50en túl már nem, sajnos ott már csökken az esélye, hogy egyáltalán megéri a gyerek 18. szülinapját.
jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Nő 35 férfi is. De ez most csak az én véleményem, más máshogy látja.

Én 20on évesen szerettem volna, lett is. 🤷🏻‍♀️

jan. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

"Én 20on évesen szerettem volna, lett is. 🤷🏻‍♀️"


Én is huszonévesen szerettem volna, de nem lett. 🙄

jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
3 szerencse is kell hozzá..
jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáállás kérdése. Van ismerősöm, aki 42 éves, és még mindig próbálkoznak a tesót összehozni.

Én meg 31 éves lettem most, és eszem ágába sincsen szülni soha többet. (1 van)

jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Én mondjuk 20on évesen nem szerettem volna. Se anyagilag, se gondolkodásban nem álltam rá készen, viszont helyette sokat utaztam, úgy érzem kiéltem magam és most már házasságba, saját házba, biztos anyagi háttérrel várjuk a babánkat. Nem hiszem, hogy az szerencse ha valaki 20on évesen terhes lesz, akkor még inkább ahhoz kell a szerencse, hogy ne csússzon be ha nem akarod.
jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

6 arra írtam h szerencse is kell hozzá, hogy olyan párt kell találni vagy ha olyan munkád lesz hamar amiből jól megélsz.

Én is utaztam és gyerekkel is utazok, néha gyerek nélkül is...ezek nem feltétlen zárják ki egymást.

Mi terveztük a gyereket, nem szerencse kell ahhoz hogy ne csússzon be...hanem agy.

De kinek mi. Én örülök hogy fiatal anya vagyok. Lányom 18 lesz én meg csak 41. Van bőven energiám.

Mindenki más.

jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7es persze, mindenki más, én azért még mindig azt mondom hogy a legtöbb 20on éves manapság nem elég érett hozzá, csak azért kell a gyerek, mert cuki. De tény, hogy ismerek olyan 20 évest aki érettebben gondolkodik, mint én 35 évesen :D
jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8 persze:)
jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

én 35 évesen akartam szülő lenni és a nő pedig 30, de nem sikerült egyik se se a kapcsolat se a gyermek.


Most belőttem hogy 35 a nőnek és 40 nekem de ez is necces.

jan. 17. 10:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!