Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak a nav.gov.hu-n lehet már...

Csak a nav.gov.hu-n lehet már eladni a családi adokedvezmeny igénylésem? Mióta?

Figyelt kérdés

Illetve mi a határidő?

Azt állítják a munkahelyemen hogy már csak ott lehet elektronikusan leadni.

Ugyfelkapun keresztül aminek fogalmam nincs mi a jelszava.

Tavaly még papíron alapon is megtudtam igényelni.


jan. 20. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Én múlt héten adtam le a munkahelyemen (ott múlt péntek volt a határidő)...

Viszont ha tudod az e-mail címet, ami az ügyfélkapuhoz tartozik, akkor bármikor tudsz kérni új jelszót.

jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Bérszamfejtő vagyok.

Le lehet adni papíron is. Jan.31 a határidő.

jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Határidő csak ahhoz van, hogy már a januári fizetésedből, amit februárban kapsz meg, érvényesíthessék. Mivel 20-a van, ez valószínűleg a legtöbb munkahelyen letelt.

Egyébként egész évben leadható. Amit nem vettél igénybe, majd a bevallásban.

Ha a munkahelyed nem akar papíralapon foglalkozni vele (nem tudom mennyire szabályos, egyébként ugyanúgy lesz dolguk vele, ha a NAV küldi meg részükre az adatokat), akkor marad az ügyfêlkapu. Kormányhivatalban is igényelhetsz új jelszót.

[link] -itt kell kitölteni

jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha az Ugyfelkapun elrontom ugye fel dobja a jelszó kerest e-mailen keresztül de ott nem csak e-mail címet kell kitolteni hanem valami felhasználó nevet is. Na azt se tudom.
jan. 20. 08:56
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a felhasználónevem az e-mail címem @előtti része. Esetleg próbáld meg. Ha nem tudsz belépni, akkor be kell menni a Kormányablakba, mert a munkáltató nem köteles papír alapon elfogadni.
jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

A felhasználónevet akkor adtad meg, mikor igényelted az ügyfelkapudat, nincs meg a papírod valahol, amit akkor kaptál?

Ha semmiképp nem tudod előkeríteni, és nem jut eszedbe sem, akkor célszerű lenne bemenni a kormányhivatalba, hogy ezt rendbetedd, mert egyre több dolog lesz ilyen online igénylős, szerintem nem sokáig fogod tudni megkerülni.

jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

fėrjem ezt szerencsére felírta a felhasználo nevet igy mikor elfelejtetem akkor elég volt egy uj jelszót kérnem ės azt felirnom.


de javaslom hivd fel kormányablak telfonszámát és ott is tudnak neked segiteni esetleg.

jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nalunk a munkaltato begyujtotte es leadta a NAV fele
jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nálatok. Igen.
jan. 22. 06:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Off:Én tavaly teljesen elfelejtettem leadni a nyilatkozatot, akkor a tavalyi évre járót vissza tudom igényelni idén?
jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!