Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki Gyeden válaszolnál? Meg...

Aki Gyeden válaszolnál? Meg kell várni, hogy kiküldjék a papírt vagy menjek be az OEP hez kitölteni a családi kedvezmény igénylését? és kell a férjem munkahely pecsétje, meg az én munkahelyemről is?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bemegyek a munkahelyemre, ha férjem megkapja végre a papírját. Kell mindkét pecsét.
2013. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megosztva kéritek akkor kell.Nekem nem kell a munkahelyemre menni mert az oep-től kapom a gyedet ezt majd ők töltik ki.Bár nekem már kiküldté múlt héten a papírt.
2013. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.Az első sorban van olyan hogy munkahely,mit kell oda írni,cég nevét és címet?

I(1,2,3)mit kell írni?hány gyerekem van és hányra kérem a kedvezményt?és a 3pontnál az összes gyerek neve?

2013. jan. 22. 21:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Bp 16 ker lakom.
2013. jan. 22. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor is ki kell mind a kettőtök cégének tölteni ha csak az egyikőtök veszi igénybe.
2013. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan kapod a gyedet?A munkahelyed kifizetőhely?Mert nekem visszaküldte a könyvelő hogy az oep-nek kell kitölteni a kifizető részét mivel onnan kapom a gyedet.
2013. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem munkahelyem küldte ki a papírt,én szóltam,hogy küldjem az OEP hez ,mert OEPtól kapom a Gyedet.
2013. jan. 23. 12:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak a férjed munkahelyén kell aláíratni,a te kifizetőhelyedet majd az oep tölti ki.
2013. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!