Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szerelhetnem le egyszer...

Hogy szerelhetnem le egyszer S mindenkorra a legyen neki testvére kérdést?

Figyelt kérdés

Három éves a kislányom. Úton útfélen a kell neki a tesó duma jön. Anyósom egyenesen önző disznónak nevez (így!),hogy nem akarok többet. Márpedig nem akarok. Segitsegem nuku volt,a gyerek két és fél éves koráig alig aludtam, nagyon több emberes baba volt mindig is (most is bőven az,de talán már kezd a fejem kint lenni a vízből). A férjem sokat dolgozik,amit tud segít,de én úgy érzem nem bírom ezt még egyszer végigcsinálni. A brutál terhességet,cukorbetegséggel (hiába vagyok vasaggyal ötven kiló), a horror szülést,aminek a vége csak császár lett,szinte elveboncolas,az első fél év őrületét a sebekkel és a hasfájos babával, majd a szép lassú beszűkülést otthonra, a gyerek és a háztartás köré,valamint az állandó,nonstop osszeesek a fáradtságtól érzést..ami még azért most is van. Végre lenne életem,visszamehettek tabitani részmunkaidőben,végre többet alszok már,ha még nem is érzem a hatást..és pénzünk is van azért annyi,hogy nem kell fodrazson gondolkodni,és ha odafigyelünk,nyaralni is jut.


Na ez most tjo hosszú lett,nem is tudom volt e értelme leirnom. Szívem mélyén lenne még egy gyerekem,ha lenne egy fél falu segitsegem..de nincs.


A lényeg:ti hogy a bánatba szereltétek le az úton útfélen hallgatott kell a tesó dumát? A férjem is szeretném,ha megértené,hogy nem kell tilovabb tartoganti a babaruhákat,mert nem fogja más hordani. Ha ő lenne terhes, ő szulné, ő maradna itthon, felőlem jöhetne,de egyik se opció sajnos.

Önzőnek érzem magam,és lehet tíz év múlva megbanom,de tudom a hataraim,hiába akár sokat a szarka ha nem bírja a farka. Most is itthon vagyok a gyerekkel,mert beteg,én betegszabin emiatt,egész nap kínlódunk,mert semmi sem jó. Sokszor ehhez sincs türelmem már,nemhogy egy újszülötthöz.



jan. 23. 11:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10...ilyen is volt. Mondom! Értetlen! Ennél már csak a pofon határozottabb de azért lecsuknak. Be se engednem de a férjem beengedi.
jan. 23. 12:35
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Akkor bocs,de a férjeddel is gondok vannak. Előbb ezt tedd rendben. Ha az én anyósom értetlen majom volt,bizony a férjem kiállt értünk határozottan. Majd pedig közölte vele,hogy takarodás van. A családja az első. Ha ő ezt hagyja nálatok... akkor gáz.
jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul ez a gyereknek se tesz jót. Nem érdekli a férjed a gyerek jóléte? Akkor válóper.
jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tedd rendbe a férjedet, hogy takarítsa el onnan az anyját, mert eleged van a mocskolódásából. Melletted kellene állnia teljes mellszélességgel.
jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig rávágtam, hogy megszülöd te? Nyilván nem volt a válasz, aztán mondtam, hogy téma lezárva. Bár én elég karakán vagyok, kétszer senki se kérdezte. Anyósom is csak a férjemet zaklatta, de ő is le tudta állítani pár alkalom után.
jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész monológ inkább olyan, mintha magadat győzködnéd. Ha tudnád, hogy mit akarsz, állati könnyen le tudnál szerelni bárkit.
jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!