Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pampers pants harmonie vagy...

Pampers pants harmonie vagy premium care pelenkát árulnak a Lidl-ben?

Figyelt kérdés
Vagy hol tudok venni jó áron?

jan. 28. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Online nézz szét.
jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt héten voltam a Lidl-be, de csak saját márkás pelust láttam. Szerintem nem árulnak max ha az újságjukba benne van, hogy ideiglenesen van.
jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dm-ben tudsz venni, de leginkabb online ki lehet fogni akciokat is ra akar.
jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Dm-ben appban épp nem láttam ezt a kettőt. Rossmannosban igen.

Csak azért szerettem volna személyesen, mert csak a legkisebb csomagot venném próbára. Pk-t akarom megspórolni

jan. 28. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Lidliben sosem volt. Csak a sajátmárkásat árulják.
jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pelenka.hu szerintem itt van legjobb aron
jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En dm-ben szemelyesen vettem mar a premium care pantset joparszor, de a boltok kinalata lehet elter.


Dm appban is van, most megtalaltam, de mekkora meret kell? Lehet, hogy kisebbet keresel es azert nem talalod? 4-es merettol van.

A harmonie pants nincs dm-ben, de szerintem ha megrendeled a rossmanntol es a boltba kered a csomagot, ingyenes a szallitas.

jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tescoban, Sparban tuti van. Szerintem Eurofamilyben is.
jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rossmannban sokszor akciós a rossmanó kártyával.

Mi a pampers premium care meg a sima pants-et használjuk, teljesen jó, szeretjük, sose volt baleset. A premium kicsit puhább felületű de nem tudom meghatározni pontosan mi a különbség.

Nemrég próbából vettem a sima dm sajátmárkásat, spórolásból. Kicsit furcsa a kialakítása, de megfelelt, addig amíg ki nem folyt egy adag kaki. Úgyhogy inkább veszem a pamperst akciósan a rossmannban.

jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pelenka.hu, dm és rossmann App, mindig megnézem mindhárom helyen, mielőtt rendelek, éppen hol olcsóbb.
jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!