Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Boldog Gyerek blogról mi a...

A Boldog Gyerek blogról mi a véleményetek? Mik a tapasztalataitok? 10 év alatti gyerkőceim vannak, ha lesz időm, belenéznék.

Figyelt kérdés
FB-on és Tiktokon is lehet követni. Vki úgy ajánlotta, de véleményeket sehol nem találok róla pedig szívesen olvasnék.
jan. 29. 10:46
 1/4 anonim válasza:
77%
Nekem nagyon sokat segítettek a videói. Nem mondom, hogy most minden tökéletes de érzem magamon a fejlődést.
jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan reklám, nem kérdés, hiszen amíg ezt ide kiirtad, bele is nezhettel volna, ugye....
jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jókat mond, jó ötletei vannak. Egy darabig elő is voltam fizetve rá, de egy idő után elkezdett irritálni a tudálékos stílusa a nőnek, meg hogy kb mindenért pluszba kell előfizetni. Így leiratkoztam.
jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Oké. Ami ingyen elérhető, legalább azokat megnézem amikor odajutok. Nem reklám egyébként, csak félek hogy mennyire szakmai a tartalom. Mivel nem egy gyerekpszichológus írja pl. Ezt nehéz így elsőre felmérnem, mert egyébként jól el van készítve az oldal és olyan sok hasonló szülőséget segítő blog van már. Külön munkakör lehetne ezeket végignézni és utánajárni.
jan. 30. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!