Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen sírósak az egy...

Tényleg ilyen sírósak az egy év körüli gyerekek?

Figyelt kérdés
Az enyém 15 hónapos, de rengeteget ordít, egészségügyi baja nincs, gondolom ez hiszti. A semmitől is ordít, ordít ha az etetőszekben marad még 1 percig is miután evett, ha nem veszem ölbe, mert nem tudom éppen stb. Sokszor lepni nem lehet tőle, annyira ki van borulva, és tényleg, mint akit ölnek úgy ordít. Sokan mondják had orditson ne foglalkozzak vele, majd abbahagyja. Tényleg ilyen sírósak ezek a gyerekek, mi a helyes magatartás velük ilyenkor?
febr. 2. 10:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ordítva ébren minden déli alvasabol
febr. 2. 10:56
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Persze, mert így tudja kifejezni a nem tetszését, de sztem ha nem hagyod rá néha akkor lesz egy hisztis gyereked.
febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg ne foglalkozzak vele néha ha így ordít? Érdekes, sok helyen még azt javasolják ne hagyjuk sírni soha
febr. 2. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Enyem egy eves es szuletese ota rengeteget ordit o is. Nincs semmi baja, egyszeruen amugy is sirosabb tipus. 🤷🏼‍♀️
febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem két gyerekem van, az egyik ilyen. Néha azért ordít, mert odaadom neki a játékot, amit kért és nem ért el. Aztán természetesen elveszi, mert azért kell neki. Üvölt, hogy nem akar kimenni, üvölt, hogy kivittem, aztán üvölt, hogy vissza kell menni ebédelni. Üvölt, hogy elfogyott a vize, ha nem vizet két még, hanem ennivalót, üvölt, ha felébred, hogy nem akar visszaaludni (hajnali 3-kor), de üvölt azért is, mert fáradt. Gyakrabban üvölt, mint levegőt vesz. Imádom, de néha ólmot öntenék a fülembe úgy idegesít. A másik gyerek meg ennek az ellentététe. Ha nem akar kimenni, elszalad. Ha vizet kér, odanyújtja a palackját. Ha ki akar menni az ágyból, emeli a kis kezeit. Ha álmos, bújik hozzám és rám teszi a kis fejét. Nem tudom, hogy lehet egy alomból két ennyire különböző gyerek, bevallom túlélném, ha a nyafisabb is eltanulná a nyugis kommunikációs módszereit. (Egy év van köztük, a kicsi a nyugis.)
febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megmosolyogtam az utolsó hozzászokott:) Fú, megertem, én is nagyon nehezen bírom idegileg. Mit kell mindig ordítani, nem értem.
febr. 2. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem minden gyerek ilyen.

Nekem sosem volt ilyen a gyerekem egy évesen.

Most kettő, és igen, vannak néha hisztik, de nem minden pillanatban ordít.

febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az enyém sem minden pillanatban, de nagyon sokat.
febr. 2. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 hónapos múlt. Csak az éjszakai ébredèsekkor, ha fáj valami vagy ha valamit nem engedek ordít.
febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!