Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek milyen autótok...

Anyukák, nektek milyen autótok van, vagy a férjeteknek?

Figyelt kérdés

Tudom, nem igazán gyerekvállalás a kategória, de szeretném, ha maradna mégis ebben a témakörben. Itt ugyanis arra vagyok kíváncsi, hogy mint kisgyerekes szülők, családok, milyen autóval szoktatok járni? (Ha nektek nincs jogsitok/autótok, csak a férjeteknek, akkor ő.)


Márka/típus. Csak kíváncsi vagyok. :)



febr. 5. 15:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

2 gyerek mellett nekem egy régebbi Volkswagen Sharan freestyle. Nekem nagyon kényelmes hogy egyesével pakolhatóak az ülései és hogy 7 személyes.

Arról nem is beszélve hogy a két üléssor közötti távolság szerintem verhetetlen. Hosszú utakra és városba is egyaránt imádom.

A férjemnek egy pajero terepjárója van. Sok a föld ahova ki szokott járni így neki ez a praktikus. De ha megyünk valahova a családdal akkor általában ezzel szoktunk menni.

febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy autó van a családban, Toyota auris. Kombi, és kell is a sok hely a csomagtartóban. Elöl nem nagyobb egy átlagos autónál, de nekünk elég 2 gyerekkel. Nagyon alacsony a fogyasztása, így gazdaságos is
febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Nekem egy féléves Suzuki S-crossom van.

A férjemnek céges autója van, az egy majdnem 1 éves Volkswagen Touareg.

Hosszabb utakra a férjem autójával megyünk. 2 gyerekünk van.

febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Négyen vagyunk, skoda fabiank van 🤷‍♀️

Nagy csomagtartója van 🤍 (nekünk nagy legalábbis)

febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%

Citroën grandpicassom van


Nekünk kicsi, mert 4 gyerek van, de egy kicsit gyűjteni kell a kényelmesebb 7 személyesre.

(3 gyerek volt a terv, de ikrek jöttek)



Apjuk Renault Clioval jár.


Egyébként mind2 az enyém, ha szigorúan vesszük.


Egyébként valöjában a Clio az enyém, a korábbi kocsimból vettük.

De egy vagyonközösségben élünk🤓

febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Jeep Avenger.

2 gyereket tervezünk, fontos volt a biztonság, törés tesztek, és ha beul egymás mellé a 2 gyerek ne legyen szendvics belőlük, hanem kényelmesen elferjenek. Közös autó.

febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Suzuki Ignisünk van, de nem járunk vele nagyjából sehova. Minden gyalog távolságra van tőlünk.


Gondolkodunk nagyobb autón (főleg a férjem), de én egyelőre feleslegesnek érzem hiszen ezzel se járunk sehova, a parkolóban nézegetni meg nagybevásárolni pont jó ez is.

febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egy Renault Grand Scenicünk van. De a gyerek mellé van a férjemnek is még kettő és van 4 kutyánk is, akiket aktívan hozunk viszünk ide oda.


A férjem céges kocsija egy Opel Insignia kombi.

febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

2 gyerek.

Nekem egy Renault megane kombi

Férjemnek Audi a6 kombi

(Férjnek van egy nála öregebb 2-es golfja is. Az csak a feeling kedvéér, nem gyerekszállításra :D )


Mind a kettőbe minden is belefér.

febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Audi A4 B8, férj vezet nekem nincs jogsim.

Nagy a csomagtartója, így lehet bele pakolni jooo sokat

Négyen vagyunk, két gyerek hátul ül, én elől.

Előtte egy Fiat mareank volt, szintén nagy volt a csomagtartó, szerettük, csak szegény már csörgött zorgott, nyikorgott...minden baja volt, megérett a cserére.

febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!