Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek mennyi program...

Anyukák, nektek mennyi programotok van a gyerek (ek) mellett? És a férjeteknek?

Figyelt kérdés
Otthon vagytok még vagy már dolgoztok? Mennyi idős(ek) a gyerek(ek)?
2015. dec. 6. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Még itthon vagyok velük, 3 év alatti két gyerekkel. Minden péntek az enyém 8-4ig, illetve a szombat délelőtt. A férjem minden másnap délután 1-2 órát fordít magára. Nekem jobb egyben, ő részletekben szabadul el :) Nincs segítségünk, így egymást váltjuk, ha valamelyikünk el akar szabadulni.
2015. dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Nekem szinte semmi. Nincs segítségünk, én kb 3 havonta megyek el egy délutánra egy barátnőmmel mondjuk moziba ilyesmi, ő is kb 3 havonta a haverjaival beülni valahova.

Kettesben kb havonta vagy két havonta jutunk el 2-3 órára beülni valahova.

Még itthon vagyok egyébként a gyerekekkel, 1,5 és 4 évesek.

2015. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Amikor a gyerek alszik. Éjjel 11-től. Rajtam kívül mással nincs el, úgyhogy ez van.

A párommal nem élünk együtt heti 4 estéje szabad, de nagyon sokat dolgozik, úgyhogy sokszor egy fél órákat jelent.

2015. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
4 éves a nagy, 8 hetes a kicsi. Heti háromszor megyek futni, akkor vagy a mama, vagy apa vigyáz rájuk. Plusz hetente-két hetente vagy csajos "este", 5-7-ig beülünk egy üdítőre a csajokkal. Apa csütörtök és péntek este hódol a hobbijának kb. 2-2 órát.
2015. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Mi szerencsesek vagyunk, mindket reszrol segitenek a nagyszulok, plusz bebiszitter is van alkalmankent. Tancolunk mindketten, igy egyutt van hobbink, ez is nagyon jo, haromszor hetente. Ferjem a haverokkal hetente kimozdul, en is szervezhetek csajos programokat, de nem olyan surun, faradt vagyok sokszor, es jobb itthon lenni :). Anyosomnal hetente egyszer ott is alszik a gyermekunk, az a mi estenk :) Masfel eves kisfiu anyukaja
2015. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 eves a kisfiunk es 1 eves kora ota dolgozunk mindketten. Azota ez a felallas: Minden masodik pentek az enyem es minden masodik pentek a ferjeme delutan 4-tol egesz este 11-ig. Nekem ez csajos este. A baratnommel elmegyunk valamerre.

Havonta jarok mukormoshoz es kethavonta melliroztatom a hajam. Ekkor a ferjem vigyaz a gyerkocre.

Ritakan van olyan, hogy melo utan a kolegakkal elmegyunk vacsizni vagy beulunk egy kavera beszelgetni (2-3 ora). A ferjemnel is elofordul egy-egy uzleti vacsora vagy o is elmegy neha a kolegakkal. Most szombaton pl. nekem lesz ceges karacsonyi bulim delutan 5-tol egesz ejjel 2-ig. Multheten a ferjemnek volt.

Nallunk inkabb az a gond, hogy egyutt nem igen tudunk eljutni barhova mert nincs segitseg igy mindig fogadnunk kell valakit amit fizetni kell vagy nagy ritkan a baratnom eljon ha eppen nem dolgozik es raer.

2015. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!