Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátlót szedek 6 éve....

Fogamzásgátlót szedek 6 éve. Múlthéten 7napos szünet után hétvégén a kislányommal korházba kellett mennünk. Nem vittem magammal gyógyszert, párom meg munka miatt nem tudta behozni. 4nap után együttvoltunk. Lehetek terhes? A melleim elég érzékenyek!

Figyelt kérdés

febr. 16. 20:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mivel nyilvánvalóan óvszert használtatok. Annyira senki nem lehet kretén, hogy felnőttként ennyi óvatosságot megsóroljon.
febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hasznos információ. Köszönjük. Veled is csak többen vagyunk. A kérdés nem az volt : "Van valakinek itt kedve most Péntek este oltogatni mert valamit elrontottam?" TE IS EMBER VAGY! SOSE HIBÁZTÁL MÉG GONDOLOM...
febr. 16. 21:09
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Hat kérdező, mivel nem vetted be a gyógyszert, és ha védekezés nélkül csináltátok akkor benne van a pakliban, hogy terhes lehetsz

Csak azt nem értem, hogy miért nem védekeztetek ha tudtad, hogy nem vetted be a bogyókat(az írásod szerint nem védekeztetek)

febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Annyira bevoltam parázva a kislány miatt. Egész 4 nap alatt nem aludtam amig bent voltunk. Végülis nem embert öltem. Csak sosem adódott ilyen 6 éve egyszer sem. Csak most.
febr. 16. 21:16
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert az hasznos információ, ha azt mondom, lehetsz? Ennek birtokában most mihez kezdesz?


Nyilván nem sok az esélye, de most mit várnál?


Hülyeség a kérdésed, nem lehet rá mit válaszolni, de abszurd, hogy valaki ilyen helyzetbe kerüljön. Ráadásul két felnőtt ember...

febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nyilván veszek egy tesztet és ennyi. Tapasztalatokra lettem volna kíváncsi. 12 éve pontosan ugyanezt a szitut irta ki valaki. 4 szem maradt ki..stb. DE SENKI MEM OLTOGATTA!! Megérett a világ a pusztulásra...
febr. 16. 21:19
 7/22 A kérdező kommentje:
*NEM
febr. 16. 21:20
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Neked mi bajod?

Te kérdezted lehetsz -e terhes .válaszoltunk, hogy igen, lehetsz, aztán megkérdeztük mi a francert nem védekeztetek, ha tudtátok, hogy kimaradt a gyógyszer.

Nem kell itt pattogni.

febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Megérett a világ a pusztulásra..."

. Ebbe a világba szültél már egy gyereket.


Ha tapasztalatokra voltál kíváncsi, úgy kellett volna feltenned a kérdésed. Voltál már terhes, tudnod kellene, hogy a mellérzékenység nálad mit jelent.

febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mit kell ide kérdésként kiírni hogy ne trollkodjon akár egy ember is? Ha betegségről van szó..azon trollkodnak. Ha gyerekről akkor szar szülő vagy. Ha gyógyszerről akkor itt azon trollkodnak. Ilyenkor itt mindenki hirtelen Doktor,Ügyvéd,Ügyész,Nőgyógyász. Érdekes...
febr. 16. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!