Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy történettel írnám le a...

Egy történettel írnám le a problémámat. Lakótársakként laktam egy lánnyal, akivel néha néha együtt voltam, viszont a megbeszélt "fogamzásgátlót" nem használta tudtomon kívül, terhes lett, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Mikor már megtudtam a terhességet, rögtön mondtam hogy csináljunk abortuszt, de nem lehetett mit tenni. Én nem akartam a gyermeket megtartani, se anyagi nehézségek, se albérlet, sem kapcsolat nélkül, szóval sehogy. tehát ebben a formában nagyon kihasználva érzem magam. Most a lány apasági perrel, gyámügyi eljárással, tartásdíj fizetési kötelezettséggel fenyeget. Esélyes hogy én vagyok az apa, viszont akaratomon kívüli terhességgel használta ezt ki.


Tudom felelőtlenség, meg stb, viszont azt szeretném megtudni hogy a követelt dolgok ellen van e valamilyen lehetőség? Nincs a nevemen a gyermek jelenleg, 6 hónapos.



2021. ápr. 13. 15:50
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
63%
Most már kicsit késő, ha tényleg a tied a gyerek és ezt tudja genetikai teszttel bizonyítani. Legkésőbb a terhesség ideje alatt tudtál volna lépni az ügyben.
2021. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
89%

Így jártál. Ha nem vállalod az apasagot, ő pedig pert indít, és bebizonyosodik, hogy te vagy az apja, akkor igy jártál. Fizeted a DNS tesztet, a perköltséget és a gyerektartást is.


Miért kell idiótanak lenni? Miért kell egy digi-dugi kapcsolatban a másikra bízni a védekezést?

2021. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

2-es fogamzásgátlót, és azt a kúpot beszéltük meg. én nem ellenőríztem hogy valóban használja is ezeket. a gumit megbeszéltük hogy egyikünk sem szereti... Nem gondoltam hogy ez lesz.


1-es köszönöm, ezt nem tudtam hogy terhesség alatt léphettem volna az ügyben.

2021. ápr. 13. 16:03
 4/53 anonim ***** válasza:
91%
Nem léphettél volna terhesség alatt sem már az ügyben, csak a védekezéskor.
2021. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
92%
Tehát a kezébe adtad a védekezést, egy olyan kapcsolatban, ami csak a dugásról szólt. Ezt hívják idiótaságnak.
2021. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
80%
Azért ne te legyél már az áldozat... Szerencsétlen gyerek.
2021. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
92%
Hihetetlen hany ferfi dol meg be ennek a dumanak... Tobb ferfi is van a kornyezetemben, akik csak spermadornak kellettek a noknek, aztan perkalhatnak egy nemkivant gyerekre... Baratom, sajnos igy jartal, maskor csak magadban bizz, meg abban az ovszerban, amit te huzol a peniszedre.
2021. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem akarsz gyereket alkalmi kapcsolatban, akkor gumit húzol. EZ legalább annyira a te hibád, mint a másik félé.

Az 1-es meg hülyésegeket ír, te semmit sem tehettél volna a terhesség alatt sem!

Most fizetheted a gyerektartást, más választásod nincs.

2021. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
78%
A pasik teljesen a nőre bízzák a fogamzásgátlást? Gondolom abba nem adtál pénzt, hogy a gyógyszer költségét felezzétek, teljesen az ő dolga mi? Az hogy vannak gyógyszerek amik akár 15.000 ftba kerülnek az téged hidegen hagy? Azt fizesse csak a nő ha de ha terhes lesz akkor egyből megy a vádaskodás meg az asszittemmajdő. Hát ezt sajnos egy életre megtanultad.
2021. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
87%

A szexkapcsolat alapja hogy mindkét fél védekezik. A nő gyógyszerrel, a férfi kotonnal, így szinte semmi esély a babára, ha pl véletlen vagy szándékosan nem veszi be a nő, vagy hasmenése van, hányt, vagy másik gyógyszer csökkentette stb.

Ez lett volna az esélyed elkerülni.


Felelőtlen voltál, és most itt a következmény, a gyerek már megszületett és el kell látni. Kényszerítve leszel a felelősség vállalásra pénzügyileg. Ilyen az élet, mindennek van következménye, most megtanultad a leckét.

2021. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!