Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól lehet orgazmus?

Mikortól lehet orgazmus?

Figyelt kérdés

3 hete császároztak , nyilván még csak elméleti szinten érdekel az orgazmus, mert minden bajom van alapból is, de fogalmam sincs, hogy pl kézzel magamat, vagy kézzel a férjem engem vajon izgathatna -e és ha lenne orgazmus az olyan durva méhösszehúzódàsokat okozna, mint terhesség alatt az orgazmus (nekem akkor nagyon keményedett a hasam, szóval nem is nagyon volt semmi intimitás)?

Nyilván a 6 hetet, de talán még tovább is ki akarom várni, csak érdekel a dolog. Mondjuk most engem az elégít ki igazán,ha 2 óránàl többet tudok egyben aludni a babától.


febr. 16. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha behatolàs nincs, és semmi nem kerül a hüvelyedbe (kèz, dildó), akkor lehet orgazmusod.
febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Ilyenkor már csak a fertőzésveszély miatt tilos a szex, tehát a behatolás kerülendő, nem az orgazmus, az akár már most is mehet.

Nekem amúgy pont elkezdett fájni a behatolás már az első trimeszterben, valószínűleg a hüvely fokozott vérbősége miatt, de egy sima nőgyógyászati vizsgálattól üvölteni tudtam volna, szerencsére szülés után elmúlt.

febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyes! Olvasd el újra a kérdésem, bunkó!

Hát mi a terhesség elejétől nem voltunk már együtt, mert nagyon durván keményedett a hasam ha orgazmusom volt. Szóval nem kockáztattunk, később pedig a doki tiltott el minket, de hát nyilván a baba egészsége volt az első. Most csak azért merült fel bennem a kérdés, mert császár után pár napig volt még olyan érzésem mintha keményedne a hasam és felmerült most bennem, hogy így ,hogy már nem vagyok terhes, vajon így is bekeményedne a hasam, ha orgazmusom lenne? Igen, nem tagadom, terhesség közepéig nagyon hiányzott a szex, aztán lett ezer más dolog amikre lehetett koncentrálni és már eszemben sem volt a szex ,most meg mivel vérzek is, a hasam sem tökéletes még, el sem tudnàm képzelni, hogy szexeljünk a férjemmel. Félek is tőle, bevallom,mert nekem is ahogy az utolsó mondja, még a sima mintavételek,vagy manuális vizsgálatok is nagyon kellemetlenek voltak már a végén. Most meg nyilván akar a fene bármit összeszedni, plusz egyáltalán nem állok ott lent készen bármilyen dologra. Azért remélem, ez majd idővel fog változni.

febr. 17. 02:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel a császár után 2 hónappal voltunk együtt. Kicsit én is féltem, hogy fog-e fájni, de egyáltalán nem fájt. Sajnos a 6 hetes kontrollra csak késöbb, a 8. héten tudtam elmenni, de mindenképp meg akartam várni a vizsgálatot, hogy minden rendben van-e és lehet-e szexelni.
febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja igen ,hát én sem mernék orvosi engedély nélkül bármit is csinálni. Főleg mert még azért kicsit vérzek. Szóval most eszembe sincs, de tényleg bennem is bennem van a félelem,hogy fájni fog, pedig hát császár volt, elméletileg a hüvely pont nem érintett a dologban, de nem tudom, akkor is olyan fura érzés van bennem most ezzel a dologgal kapcsolatban. Lehet hülyeség, meg lehet kell még az a pár hét mire egyáltalán rá tudok hangolódni az egészre agyban.
febr. 18. 07:29
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

4-es vagyok.

Pont a műtét miatt lehet fájdalmas a császárosoknak. Hüvelyi szülésnél "csak" varrnak, de itt átvágnak izmokat, idegeket is. De ne aggódj, ha az orvos mindent rendben talál és a párod figyelmes lesz hozzád, akkor nem lesz semmi gond. 😊

febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oh hát a férjem felől nincsenek kétségeim, az elmúlt 9 hónapot is jól tolerálta. Csak hát a fájdalomtól félek tényleg.
febr. 18. 10:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!