Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hónapos a babám. Ő jó alvó....

5 hónapos a babám. Ő jó alvó. Én miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
4 hónapos kora óta átalussza az éjszakát kb. fürcsi után este 8-9 -től reggel 5-6-ig. Előtte is csak egyszer ébredt. Nagyon szerencsésnek mondhatom magam ez miatt eddig, de egyszerűen hiába alszik én nem tudok. Megy a légzésfigyelő, van kamerás bébiőr. Akár kipihent is lehetnék, de ha még el is tudok aludni kb 1-2 óránként felébredek és ránézek a kamerára, hogy minden rendben van-e a gyerekkel. (Kezdetek óta a szobájában alszik a kiságyában) Normális ez? A bölcsőhalálon parázok minden egyes éjjel, ezért nem tudok aludni. Más első babás anyuka is van így? Már hulla fáradt vagyok, de nem tudom hogyan tudnék aludni. A férjem tök jókat alszik, reggel is ő kel a kicsihez, hogy én tudjak pihenni, de akkor sem tudok. :( Megkattantam? Tudnátok valami normális tanácsot adni akik hasonló cipőben jártak/járnak?

febr. 20. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Minden elsö babás anyuka így an.

Ezek anyai ösztönók,félted

Késöbb jobblesz :)

febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Első babás anyuka vagyok, a babám babaöbölben alszik.Nem parázok.Háton altatod a babád? Hálózsákban? Semmi nincs a matracon kivül a kiságyban? 19-20 fok van a szobában? Ezek teljesen leminimalizálják a bölcsőhalál esélyeit illetve van légzésfigyelő meg bébiőr is 🫶 Ne parázz, de késöbb jobb lesz ahogy az első irta.
febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Én a kórházban nem tudtam aludtam, mert attól féltem, hogy ráfekszem, megnyomom stb.

Onnantól, hogy hazajöttünk, és a saját kiságyában alszik, nyugodtan alszom.

Én úgy voltam vele, hogy míg a légzésfigyelő nem jelez, addig a sötétben úgysem venném észre hamarabb, hogy baj van, és nem állhatok az ágy felé hajolva 0-24-ben, hogy lássam/halljam, hogy lèlegzik-e...

febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egészséges, nyugodt baba, teljes biztonságban van, nyugodtan alhatsz.
febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En megértelek.pár napos a babám,de nekem is az a félelmem..velünk van egy szobában,hiába a légzésfigyelő,ha csöndben van oda megyek es nézem ..

2 es nekem 22-23 fok van bent és a védőnő tanácsára oldalt fekszik,azert mert pont a hátàn fuldoklott,bukott es megakadt a torkán kicsit. Halálra rémültem.

márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22-23 fok az sok.


19 max 20 fok kell az alváshoz.

márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!