Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szólnál a szomszédnak, vagy nem?

Szólnál a szomszédnak, vagy nem?

Figyelt kérdés

Alattunk egy idős néni lakik, aki kopogós papucsban mászkál a lakásban és alvásproblémái vannak, így sokszor éjjel 10-11-kor is hallani a kopácsolását, de van, hogy éjjel 1-kor is mászkál fel-alá. Tudom, hogy mineket is hallgat napközben, 9 hós a babám és sokszor leejt valamit, vagy kopog a játékaival, este fél8-8 körül már alszik, de éjjel már én is szeretnék pihenni, nem a kopogást hallgatni. Sőt még 2-szer eszik éjjel a babám, szóval egyébként sincs sok időm a pihenésre.

Szerintetek szóljak, vagy visszavágna, hogy ő is hallgat mindket és egyem továbbra is az ideget.


2010. okt. 24. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én szólnék.Mellettünk meg állandóan fürdenek éjjel, éjfélig dolgozik a csávó, fél 1-kor szokott nekiállni fürdeni, olyan hangosan csobog a víz,hogy megőrülök, de hiába szólt neki a másik szomszéd, azt mondta neki is élni kell valamikor. Ja és ráadásul fél 3-3 körül megint fürdik,agyrém.
2010. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szólnék az biztos.Elég fárasztó a babák éjszakai kelése.Hát még ha mellette más is bezavar, ha aludni szeretne valaki.
2010. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én szólnék,de csak kedvesen azért,nem felháborodva,hogy most alig alszok ne mászkáljon éjjel.Csak szépen meg kell kérni,vázolni a helyzetet neki,veszíteni nem veszítesz semmit.
2010. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Jön a karácsony, sőt, a Mikulás, vegyetek neki egy meleg, szép, nénikés mamuszt ajándékba és egy doboz kávét, hogy milyen kedves szomszéd... komolyan írtam, egy ismerősöm a szomszédba vitt a széklábra csúszásgátlót, ami ugye felfogja a székhuzigálás zaját is, és azóta megoldódott a problémájuk.
2010. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Alulról felhallatszik a cipő kopogása? Az nem felülről szokott gond lenni? (csak kérdezem, mi legfelül lakunk, de alulról soha nem hallunk semmit, nincs tapasztalatom).


Nagyon aranyosan és kedvesen kérjétek meg a nénit. A mikulás-mamusz nagyon jó ötlet! Ne haragítsátok magatokra, mert ha olyan a néni, később direkt is csinálhatja, ha megsértődik.

2010. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is sokáig azt hittem, hogy alulról nem hallatszik fel semmi, mivel ezelőtt földszinten laktunk. De rá kellett döbbennem, hogy sajnos nagyon felhallatszik. Rángatja a függönyt a néni, csapkodja a szobaajtókat, éjjel véletlen belerug a székekbe, mivel ugye mászkál, iszonyat nyikorok az ágyneműtartója, aztán ahogy lecsukja egy nagyot puffan az is, szóval alapjáraton kész vagyok tőle. Állandóan főz és bagózik, így nyáron voltunk nem egyszer még éjjel is csukott ablaknál miatta, gondolhatjátok mennyire szidtam, ömlött be az égett zsírszag a bagóval. Először én is azt hittem, hogy mindent felülről hallok, de rá kellett jönnöm, hogy szinte mindent alulról.
2010. okt. 24. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szólnék finoman.
2010. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
alattatok...? akkor mit mondjak én, nálunk felettünk lakik fiatal pár, a csaj 24 órában tűsarúban kopog, le föl, állandóan buliznak, mindenütt kő meg parketta, a lehető legapróbb zaj is iszonyatosan lehallatszik. Le se szarják hogy kisgyerek van alattuk, hiába szóltunk már többször.
2010. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Felettünk egy kisgyerekes család lakik, most is fél órát üvöltött a gyerekük, olyan kopogással, dübörgéssel vannak, mintha törnének, zúznának, hogy majd leszakad a plafon, a gyomrom már görcsben van a folyamatos gyereksírástól. Csak azért nem szólok nekik, mert a kisfiam a másik szobában alszik és remélem nem hallatszik ott. Ezt az örjöngést hetente több nap is halljuk, én nem tudom mit tudnak csinálni lefekvés előtt. Oké, hogy néha túl pörög egy kisgyerek, de majdnem minden este ez megy. Én kiugrok majd az ablakon, ha az én babám ilyet fog csinálni, ha nagyobb lesz.
2010. okt. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!