Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szólnál a szomszédnak?

Szólnál a szomszédnak?

Figyelt kérdés
Szolgálati lakásban lakunk egy erdőben, ahol csak egy szomszéd van. Másra nem nagyon tudunk számítani. Viszont állandóan üstben forralja a vizet az állatok etetéséhez,és mindenféle szeméttel gyújt alá.Természetesen a szél,ha úgy fúj,akkor a mi udvarunkban megszorul a füst. Ma négy adagot mostam,ami persze nagyon büdös lett. A múltkor is így jártam. Azt tudni kell róluk, hogy nekik semmit nem lehet mondani,mert sértődés lesz belőle. Ti mit tennétek?
2011. máj. 27. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Sütnék egy tál sütit, átvinném, és megkérdezném mikor forralja a vizet, mert akkor ahhoz igazítod, ha teheted a teregetést :)

Szerintem ezen nem fog megsértődni és máris kompromisszumot kötöttetek békésen :)

2011. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Én megértelek, de ő meg hol forralja a vizet?Ha nem szeméttel gyújt be, csak fával, attól is büdös lenne a ruha.Az állatoknak meg ugye enni kell.Nektek meg kell a tiszta ruha.És egymásra is kell számítani egy erdő közepén.Szóval egy megoldás van, meg kell beszélni, hogy azon a napon, amikor mosol, akkor este tüzeljen csak.
2011. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen így egyszerű lenne, de kisgyerekem van, úgyhogy majd' mindennap mosok. A tűz pedig egész nap ég, hogy ne kelljen újra elgyújtani.....:(
2011. máj. 27. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem akkor is a sütis dolog jönne be, meg vihetnéd a gyereket is, hogy nézze meg az állatokat stb. és akkor talán sikerülne közös megoldást kitalálni. Ha azt látja, hogy nem ellenségesen mész, hanem kedvesen, barátkozóan, akkor nem lesz harag.
2011. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teregess bent. Lassabban szárad, de ha úgyis minden nap mosol, akkor van ruhátok.
2011. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Én megnézném, ő mikor mos, és begyujtanék egy rakás autógumit az udvaron, aztán bezárkóznék a házba ;)
2011. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy makacs vagyok, de arra vártam egész télen, hogy ne kelljen a lakásban kerülgetni a szárítót. Ráadásul a kintire jóval több fér. Különben is szeretem/ném a friss illatú ruhákat,amik a napon száradtak.

Az autógumis ötlet nem rossz:D

2011. máj. 27. 12:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, nem pontoztam le senkit, hálás vagyok a tanácsokért.
2011. máj. 27. 12:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor marad az, hogy beszélsz vele. Mossatok egyszerre, akkor biztos nem tüzelnek.


Kérd meg, hogy naponta pár órára oltsák el a tüzet.

2011. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

első javaslata: tálca süti,és átbeszélni hogy ne egyszerre legyen már a begyujtás és a teregetés

kinn 2-3 óra alatt a legvastagabb farmer is megszára már,szóval összeegyeztethető


hány gyereked van hogy naponta mosol?

2011. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!