Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős kortól biztonságos...

Mennyi idős kortól biztonságos nyakláncot, lógó fülbevalót hordani a gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Mikor nem kell félni hogy letépi, vagy mikortól kisebb esélye hogy beleakad, kevésbé hadonászik, kevésbé érdekli stb.?

febr. 24. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyalkláncot egy percre sem vettem le.

Fülbevalóm is van, de mondjuk az csak kis karika.

febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk semmi nem lehet. A hajam is össze kell kötni, vagy telibe markolja és tépi a fiunk. 5 hónapos. Unokahúgom kb egy éves koráig volt veszélyes a hajra meg az ékszerekre. :D
febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 1,5 éves kora óta hordom újra a nyakláncom.
febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
2 gyerekem van, mindkettővel derékig erő hajam volt/van és fülbevaló, nyaklánc, karkötő. Tudták hogy nem játék így nem bántották
febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Sosem volt ilyenre példa, mindig volt rajtam nagyobb fülbevaló. Azért észreveszem ha azért nyúlna és megállítom, elhajolok. De picikét is ha észrevette, nezhette én beszéltem róla neki, milyen szép, csillog stb de ennyi. Most 4 éves múlt.
febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!