Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatom meg, hogy...

Hogyan oldhatom meg, hogy csak az én felügyeletem alatt láthassa a "párom" a gyerekünket?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Azoknak a segitseget kerem, akik otthon vannak ebben a temaban es tudnanak nekem segiteni. Jelenleg parkapcsolatban elek, de (hal istennek) nem a ferjem. Teherbe estem, jelenleg 10. heten jarok a terhessegemnek. A paromrol azt kell tudni, hogy egy alattomos ember, aki most mutatta meg magat igazan. Tenyleg igaz a mondas, miszerint addig nem ismersz egy ferfit, ameddig nem szulsz neki egy gyereket. Drogozik, eljarkal gusztustalan felvallalhatatlam emberekkel. Megbeszeltuk meg az elejen, hogy segitek neki, mert regebben voltak drog problemai, de igy is a hatam mogott csinalja. Osszeveszett a szuleimmel es folyamatosan azzal fenyeget, hogy nem fogja oda engedni a gyerekunket es, hogy elveszi tolem a kisbabamat. Na most nekem az lenne a kerdesem, hogy ilyen esetben, ha nem a hazastarsam kevesebb az eselye annak, hogy ha esetleg ebbol per alakulna ki (mar pedig nagy eselyet latom, mivel nem akarom, hogy egyedul legyen kettesben a gyerekemmel), hogy ne huzodjon ez sokaig es elfogadjak a birosagon a tenyt, hogy ez az ember nem alkalmas szulonek? El akarok menni tole minel elobb, de felek tole, mivel a drogok miatt agressziv 2 napja is elkapta a torkomat, amikor azt mondtam neki, hogy mindent megteszek, hogy megvedjem a gyerekemnek a mentalis egeszseget es nem engedem majd, hogy a kozelebe menjen. Nem szeretnek vele kiegyezni, nem szeretnem, hogy egy 2 percrt is egyedul legyen a gyerekemmel es felvigye ne adj Isten azokhoz a drogos barataihoz. Milyen eselyim vannak?



#Felugyeletijog
febr. 29. 14:44
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
Ebben az esetben én abortuszra mennék. Nem hiányozna, hogy egy ilyen alakkal a gyerek miatt tartani kelljen a kapcsolatot.
febr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg ennyire logikátlan a gondolkodásod? Ha drogos valaki, és valóban az,tehát mondjuk bizonyítani is tudod, akkor szerinted épeszű bíró a drogos szülő javára dönt majd?
febr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Barmit megtennek ezert a kisbabaert fuggetlen attol, hogy ki az apja. Ezert akarok harcolni erte. Eszembe nem jutna elvetetni
febr. 29. 14:54
 4/52 anonim ***** válasza:
97%

Lehetőségek:

1. Még van idő az abortuszra.

2. Nem írtok apai elismero nyilatkozatot.

3. Eltűnt mint szürke szamár a ködben

febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
95%

Pakolj össze most és hagyd ott. Nem is értem miért kell egy drogossal gyereket vállalni, neked is több eszed lehetett volna.

Gondolom nem fogod megkérni, hogy tegyen apasági nyilatkozatot, így jogilag nem lesz semmi köze hozzá. Ha odamenne, ráhívod a rendőrséget. Ő viszont kérheti bíróságon, hogy ez márpedig az ő gyereke, akkor dns teszt és bejegyzésre kerül, mint apa. Akkor láthatja, viszont a gyerektartást is fizetnie kell. Ilyen kicsi gyerekeket nem lehet elvinni, az anyjuk mellől x éves korig.

Én amúgy a városból is elköltöznék, telefonszámot módosítanék, hogy ne találhasson meg.

febr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Dehogy kernem, de o mindenkepp el akarja vinni birosagra az ugyet es tudom, hogy nem azert, mert o egyedulallo apuka akar lenni, csak is azert, hogy bosszutallhasson rajtam. Tisztaba rakni se akarna a gyereket, o ezt kozolte is az elejen, hogy o ilyenre nem lenne kepes, akkor meg is, hogy hagynam, hogy ott legyen vele egy teljes napot... kizart
febr. 29. 14:57
 7/52 A kérdező kommentje:
De ha lathatja is az lehetseges, hogy kizarolag csak az en felugyeletem alatt?
febr. 29. 14:58
 8/52 A kérdező kommentje:
En mondtam neki, hogy lathatja, de csak is az en felugyeletem alatt es nem engednem, hogy 1 percre is vele maradjon kettesbe es ezert kapta el a torkom. Azt mondta, hogy o ezt nem fogja hagyni es perre viszi, es hogy biztos neki itelik a gyereket, mert nem tudom bizonyitani, hogy drogozik es sajat ingatlanja van
febr. 29. 14:59
 9/52 anonim ***** válasza:
94%
Egy újszülöttet nem fognak az apjának ítélni. Annyiban viszont igaza van, hogy a későbbiek során jó esélye van, ha nem tudod bizonyítani a drogozást
febr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod elvetetni, akkor el kell tűnnöd az életéből.

Én inkább bevállalnám, hogy ne legyen apasági nyilatkozat, és nem tartanék igényt gyerektartásra (őszintén szólva egy drogos, erőszakos gyökértől úgysem kapnál egy fillért sem, sosem lenne bejelejtett munkahelye).

Azért fenyeget téged a gyerek elvételével, mert ezzel akar sakkban tartani, hogy ne lépj le. Valóságalapja nincs, sosem ítélnék neki.

De a remek törvények miatt láthatást kaphatna, és amíg rá nem unna az apaságra (ami szerintem addig is arról szólna, hogy téged cs*sztessen, nem a gyerekről), folyamatos gáz helyzetek lennének.


Legjobb lenne, ha majd egy fiktív apát beírnának. Vagy leszel olyan ügyes, hogy szülésig kerítesz egy balekot, aki kitölti az apasági nyilatkozatot az ex helyett.

febr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!