Véletlenek nincsenek?

Figyelt kérdés
Októberben született a kisfiam, réges régen elterveztük, hogyha lányunk lesz, Zselyke lesz a neve..nem is néztem korábban, mikor van Zselyke névnap. Hát mikor? A kisfiam születésnapján 😂 szerintetek is furcsa ez?

febr. 29. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, de semmi jelentősége, véletlen.
febr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy klasszikus véletlen.


Mi Bálintnak neveztük el a fiamat, a névnapja ugyebár február 14. Február 21-re voltam kiírva, így akár simán születhetett volna épp a névnapján. Ha épp így lett volna (de nem lett), biztosan nem misztifikálnám túl, hogy hú, ez okkal történt. 😃

febr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
53%
Az emberi butaság határtalan.
febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3# és ezt mégis miből szurted le? Mondjuk te biztos K okos vagy, ha ismeretlenül megallapitod, milyen buta vagyok, amikor megosztok egy számomra (érzelmileg) jelentős érdekességet a világgal. :) nyugodj meg, nem arra gondoltam, hogy pl a fiam előző életében lány volt, vagy bármi, amit te mögé képzeltél a kérdésemnek, mert nem hiszek ezekben... :D
febr. 29. 20:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyilván láttad már korábban ezt a nevet naptárban.
febr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen
febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
20%
Kérdező te tènyleg igen buta vagy,sajna ez van.
febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

A kis fiam aki 2 felnőtt után utolsó pillanatban született(utána már nem sikerült egészséges terhességet összehoznom)

Édesanyám halálának a napján született, fentről egy kis ajándék.

febr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

A férjem 21-en született, én 15-en, nagylanyunk 6-an. 21-15=6.

A férjem áprilisi, én szeptemberi. Mindkét lányunk a mellettünk lévő hónapban született/fog születni.

A nagylány októberben, a picurka pedig most márciusban.

Vannak ilyen véletlenek, amiket az ember észrevesz, ha nagyon belegondol egyszer, de nincs semmi jelentőségük.

febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
#2 az enyém is Bálint, február 12-re voltam kiírva, az orvos azt mondta, ha addig nem indul be kell feküdnöm és 2 napot vár az indítással (inzulinos gdm-es voltam), vagy ha akarom 12-én indít, hát nekem tetszett a 12, nem akartam, hogy esetleg egy napon legyen a szüli- és névnapja, plusz a 13-mas számot nem szeretem...
febr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!