Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetséges? Ekkora véletlen...

Ez lehetséges? Ekkora véletlenek talán nincsenek, nem?

Figyelt kérdés

Két tesztem is halvány (de látható) pozitív lett,de időn túl!!


Az elsőt pénteken,a másodikat pedig ma reggel csináltam.

Mindkettőn csak 1-2 óra múlva jelent meg a második csík!


Ugye azt mondják,hogy ezt így nem lehet értékelni,mert téves eredményt ad.

De akkor hogy lehet,hogy mindkettő pozi lett végül?


2010. aug. 3. 22:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,és már máskor is teszteltem,de eddig soha egy tesztem se lett kétcsíkos,még órák múlva sem.
2010. aug. 3. 22:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobtam a kukába két éve a negatív tesztemet, nem volt rajta csík. De kb. egy-másfél óra múlva kíváncsiságból kivettem, és volt rajta egy alig-alig épphogycsak nagyítóval látható második csík is... aki azóta már épp éjjeli álmát alussza itt mellettem. :) Szóval igen, van ilyen. Nem akarom elkiabálni, de gratula, és őszintén kívánom, hogy így legyen Nálad is! :)
2010. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nálam ugyanez a helyzet, pontosabban én még csak az első tesztnél tartok, de az is hasonló körülmények között lett nagyon halvány pozitív tegnap reggel. Tűkön ülök, hogy végre megint tesztelhessek (csütörtökre tervezem) :)

Nagyon jó ilyenkor olvasni a pozitív (:D) tapasztalatokat!

2010. aug. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt baba van nyugi!

Rózsaszín volt a második csík?

Nem csak fény felé tartva látod?


Én gratulálok,szerintem kismama lettél.

Téged is üdvözöllek a táborban:))

32 hetes km.

2010. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!