Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csaszar utan volt szekrekedese...

Csaszar utan volt szekrekedesem,es most hogy sikerult a "dolog",mindha megfeszult volna a sebem,erzem a vagast,meg verzek is jobban . Ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés
márc. 2. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon nehezen sikerült az első időkben. És nagyon féltem, hogy túl erősen nyomok... fájt is. De nem lett semmi baj szerencsére.
márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasznaljatok batran glicerines kupot.
márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon figyelj oda a táplálkozásodra. Sok folyadék, rostdús taplálkozás, zöldség, gyümölcs. Levesek, joghurtok, kefír. A lényeg hogy laza legyen a székleted, pont hogy az ilyet elkerüld.
márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hiába próbálkoztam ezekkel sajnos. Aztán egyre jobb lett, 3 hét után állt vissza a terhesség előttire.


1. voltam

márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hasonló helyzetben voltam, ráadásnak én még vasat is szedtem vérszegénység miatt és az méginkább fogta a hasamat. Én is alig mertem nyomni. Próbálj rengeteget inni, rostban gazdag ételeket-italokat fogyasztani, szilva is szokott segíteni, de ha mindent próbáltál és semmi nem segít, akkor: ètolajat inni. Tudom, durva, én majdnem elhánytam magam, de megittam pár kanállal és az MINDIG megoldotta a helyzetet. Kitartás!
márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!