Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek szabálytalanul kúszott...

Akinek szabálytalanul kúszott a gyereke, mennyi idő volt, a mászás megjelenésétől, mire szabályosan mászott?

Figyelt kérdés
Járunk gyógytornára, de nagyon aggódom, lehet elvinném újra dévényeshez, csak a kislányom legutóbb végigsírta. Nem akarom fölöslegesen szívatni, de nyilván azt sem, hogy se a kúszás se a mászás ne legyen szabályos.
márc. 6. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én fiamnál a kúszás is fokozatosan szabályos lett (fóka után féllábas után szabályos), és teljesen szabályosan kezdett mászni, vagyis volt egy átmenet, a kúszása egyre inkább mászássá alakult. Sose vittem semmilyen tornára.


Nem tudom, segít-e a tapasztalatom, de hátha.

márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos nálunk már mászik és nem szabályosan. Lassan próbál felállni.
márc. 6. 22:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy maszik ? Az sem mindegy.

Az enyem szabalytalun kuszott 2 honapot majd szabytalan maszas utan 2 het mulva mar szabalyosan ment neki a dolog. Mi voltunk konduktornál.

márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a kúszás nem volt szabályos, de a mászás végül azonnal az volt. Nekünk azt mondták, hogy ha elkezdene mászni szabálytalanul, nagyjából 2-3 héten belül korrigálni kell, mert utána a rossz mozdulatsor rögzül, amit iszonyat nehéz kijavítani.
márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyből, de én jártam vele konduktorhoz, és mivel a kúszás rosszul rögzült neki, egyből arra vezettük rá, hogy a mászás legyen szabályos.
márc. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a kúszás végig szabálytalan maradt, de a mászás rögtön szabályos volt (ezek alatt a fázisok alatt nem látta szakember, csak később).
márc. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugy birom ahogy a dévényesek kínozzák a gyerekeket.

Mi ferde nyaktartás miatt jártunj volna de agyonkinozta a babát, és hivatalosan tilos fájdalmat okozni tricollis esetén

Jelentettem is a központban. De azóta is praktizál.

márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*torticollis
márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7, ha előbb neurológushoz viszed, nem jársz így.
márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem szabálytalanul kúszott. Hiába vittem Dévényre, Pfaffenrot-terápiára Őket; ott mindig mindent jól csináltak, amíg asszisztálták a mozgásukat. Ha hagytuk egyedül, akkor meg visszatértek ugyanúgy a megszokotthoz.

Mindenhol azt mondták, hogy majd a mászás felülírja, mert azt már nem lehet így csinálni.

Így is lett. Ahogy négykézlábra álltak, és megpróbáltak onnan haladni, egyből jól ment, és sokáig is másztak mindketten.


A nagyobbnak a mai napig vannak koordinációs problémái; a kicsinél semmi eltérést nem látok.

márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!