Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjetek szétcsapva jön...

A férjetek szétcsapva jön haza gyermekágy alatt?

Figyelt kérdés
Elment iszogatni a haverjaival, az egyiknek volt szülinapja, ezzel nincs is semmi bajom, de annyira taccsra vágta magát, hogy egész nap a wc fölött volt. Amúgy sjncs semmi segítségem a babával, kialvatlan is vagyk, így hogy is kiesett egy estére majd egy teljes napra, totál kikészített. Túlreagálom?
márc. 9. 06:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom nem egy vadidegennek szültél. A gyerek előtt se segíthetett sokat, és ugyanígy berúgott párszor.

Min lepődtél meg, hogy hozza a formáját?

márc. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
18%

Rohadt szemét disznó, hogy mer szórakozni egész este amikor te épp gyereket nevelsz.

Válj el mindenképp.

márc. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
15%
Örülj neki hogy csak saját magát csapja szét
márc. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
44%
A férjem egyáltalán nem iszik alkoholt.
márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon ritkán iszik, de akkor előtte megbeszéljük. Sose hagyna szarban.
márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%

Lenne pár kérdésem, mert masképp fest a dolog.

Korábban is gyakran csinálta, vagy csak néha alkalomkor?

Szerintem nem mindegy, hogy életében 3-or rúgott így be vagy havonta.

Nyilván, ha nagyon ritkán fordult elő és most kicsit elengedte magát nem zavarna.

Ellenben, ha gyakran csinálta én nem is torelálnám és nem is maradtam volna vele, de az én vagyok.

A baba érkezése után a hormonktól én eléggé megborultam és az élő fába is belekötöttem, hogy nem segít. Szóval nem mindegy az sem, hogy sosem veszi ki a részét a gyereknevelésből, vagy most előfordult egyszer, hogy berúgott és azért történt. Fürdet, pelenkázik, altat, ha ott van foglalkozik a babával? Ha igen engedd el. Ha nem akkor most tisztázzátok, mert ha ráhagyod jó eséllyel egyedülálló anya érzéssel fogod felnevelni, mert nem fogja kivenni a részét.

márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
49%

En is ki lennék akadva.

Nem toleralom az alkohol fogyasztást a férjemtol(persze alkalmakkor szemet hunyok felette)Ha így jött volna haza amikor pár napos a gyerek, biztos fejmosast kapott volna.

Ne haverozzon már, meg kocsmazzon, amikor lett egy új család, élvezze azt ki, ne az alkoholt.

Biztos adtam volna neki egy jó nagy fejmosast.

márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
55%

Oszt már mérne haverozhatna? Attól, hogy lett családja, a barátait nem kell hanyagolnia, nem a tulajdonunk a férfi. Sosem kötném meg a férjem kezét, attól, hogy vagyok neki.

Lehet úgy is, hogy néha eljár és kultúráltan együtt van a barátaival. Ettől még lehet jó apa és jó férj.

márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
24%

Ja élvezze az új családját, mikor ott ilyen cseszegeto, nem tolerál, hisztis, nehogy már magam szoptassam a gyereket típus, nulla kedvesseggel, életre valósággal.

Más nőnek a férje pl 24 orazik mert rendőr, pl nálunk. Vagy képzésre megy és 3 naponta jön haza. Ez van, azelőtt is így dolgozott, hogy gyerekünk lett. Ezzel nem hagyott cserben. Inkább azon gondolkozz el, miért csapta szét magát ennyire. Mi elől menekül? Miért volt jobb ennyit innia és a haverokkal lennie, mint veled?..

márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
37%
Havi egy alkalomról beszélünk milyen menekülés? :D
márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!