Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kétszintes házban élünk,...

Kétszintes házban élünk, férjem 20 éves fia fent. Van e dolgom azzal, ha a fiatalember a felső szintre felvisz két nem szobatiszta kutyát és tele minden kutyapiszokkal?

Figyelt kérdés

Én kijelentettem, hogy onnantól kezdve a felső szintet nem takarítom, mióta a kutyák fent vannak, hónapok óta. A férjem azt mondja jobb a békesség, majd ő néha összetakarít a kutyák után, a gyerekkel nem akar konfliktust, mert ha bármit kifogásolnak vele kapcsolatban nagyon indulatba jön.

A férjemet sajnálom, mert két tűz között van, de ha valamiért fel kell mennem a felső szintre (viszem fel a tiszta ruhákat), akkor nem bírom ki, hogy ne tegyem szóvá, hiszen én imádom a rendet, tisztaságot.



márc. 12. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjed ilyen hülye, akkor takarítson csak.

Te ne takaríts fent és ne is menj fel.

A gyerek meg nem normális, ha ennyire igénytelen. Gondolom, azért lett ilyen, mert a férjed eddig sem szólt neki semmiért sem.

márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mosni és főzni se kell rá

Honnan szalajsztottak ennyi szolgalelkű nőt, mint amennyi itt a gyk-n van?

márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

2, én meg azt sem értem, hogy honnan van ennyi életképtelen huszonéves a földön...

Én már 20 évesen külön éltem, mostam, főztem stb.

De a velem egykorú barátaim, ismerőseim is

márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A férjednek rég meg kellett volna növelnie a fiát. 20évesen az ő dolga lenne, hogy takarítson a kutyája után, úgy tűnik, hogy nincs felelőségtudata. Nem nektek kell utána takarítani, hanem neki kéne.

2-es nem szolgalelkűség, ha valaki mos és takarít, sőt a főzés sem. Az ember nem lesz szolgalelkű mert nem lusta vagy önző

márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát én úgy kidobnám a házból, mint a pinty. Biztos, hogy nem fogok kutyaszaros házban lakni. Ez nem a szeretem a tisztaságot kategória, ez veszélyesen higiéniátlan. A férjed húzza fel a nagyfiú nadrágját, és mondja meg a fiának, hogy vagy csinál valamit a kutyákkal, vagy mennek a kutyák, vagy mehet a fia a kutyákkal együtt. Az sem opció, hogy majd ő takarítja. Mi lesz a következő? A férjed meg a lenti szintre piszkít, a sarkokba, de azt meg majd a fia fogja takarítani? Undorító. Ha nem oldanák meg számomra elfogadhatóan a helyzetet, én biztos lelépnék.
márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

nem értek egyet azzal, hogy ő takarít, de aki hülye, azon nem feltétlenül kell segíteni.


Viszont miattad van két tűz özött, mert te piszkálod. hagyd békén, megoldja a maga hülye módján, tehát nincs gond-

márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Odaköltöztél hozzájuk? Sajnos innentől a férjed dolga nevelni, bár 20 éves már felnőtt. Se a kutya, se a gyerek nem a te dolgod.
márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férjed fiának kellene takarítania utánuk. Nem neked, nem is a férjednek. Te pedig innentől kezdve egyszerűen ne menj fel az emeletre, ha tiszta ruhát vinnél a fiúnak, akkor mostantól tedd le odalent, majd lejön ő érte.
márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!