Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Valakinek lenne kedve...

Lányok! Valakinek lenne kedve ismerkedni egy komoly kapcsolatot kereső fiatalemberrel akinek lennének céljai közös jövő kialakítása terén? 19/F

Figyelt kérdés

Csongrád megyén belül,Szeged és környéke előnyben:)

Hogy magamról írjak ide bármit is,azt nem tartom fontosnak,mivel ha megszeretnél ismerni akkor úgyis beszélni fogok magamról privátban.

Ha valakinek esetleg felkeltettem az érdeklődését,írjon nyugodtan,

nem harapok:3



márc. 9. 08:00
 1/3 anonim válasza:
Te nem tartod fontosnak, de más meg nem akar felesleges köröket futni, ha az alap dolgok sem stimmelnek.
márc. 9. 08:04
 2/3 anonim válasza:

Csak az érdeklődést lehet így felkelteni.

Ja, nem. Pont hogy az nem.

márc. 9. 08:22
 3/3 A kérdező kommentje:

"Magasságom 182 cm,súlyom 70 kg. Félig introvertált/extrovertált vagyok. Hobbik terén annyit,hogy szoktam gitározni,szeretek zenét hallgatni,biciklizni,gépen játszani,olvasni,na meg persze filmezet/sorozatokat nézni(persze kellő társaságban jobb lenne mint egyedül.. netflix/hbomax/disney+&chill).

Rájöttem,hogy egy kis tudnivalót magamról azért tényleg jó lenne,ha írnék.. úgyhogy igyekeztem mindent röviden tömören leírní.

márc. 9. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!