Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Háromszor szültem, mégsem...

Háromszor szültem, mégsem tudom elengedni, miért?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a párommal, hogy mivel elég kevés időt tudunk kettesben tölteni, nem vállalunk több gyermeket. Én is ezt szeretném, mert nagyon hiányzik nekem is. De mikor belegondolok, hogy már nem élhetem át azt a csodás érzést, hogy életet adok egy kis embernek, akkor mindig elszorul a szívem. Elmúlik ez valaha?
márc. 14. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem elég három gyerek? Minél többet szülsz annàl kevesebb idő jut mindenkire.
márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem azért mert tudat alatt nem akarsz dolgozni.
márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
46%
kamu
márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
75%

Mar harom, de ketto gyerek mellett sincs ugy idotok egymasra, csak ha valaki vigyaz rajuk.

Ezeket a kilenc honapokat milyen surun kellene megelned?

Miutan harom gyerek ott van elotted, ez az eletet adas egy onmagaddal kapcsolatos erzes. Nem szexualis, de egy testi vagy, semmi koze az adashoz, csak egy sajat magam csodalatos voltanak atelese. Biztos szar nem erezni, hogy kulonleges dolgot viszel veghez, istenkent krealsz, de nagy baj, ha ezt valodi gyerekekkel akarod bevaltani.

márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hűha.

Nos, én dolgozom, és nagyon szeretem azt, amit csinálok, ez nem jött be.

A CSOK sem. Felújítottunk egy házat, saját erőből, hitel nélkül, már több éve. Nem kell csok...

Hiányzik a párom, és a vele töltött idő, ezért is beszéltük meg, hogy teljes a család, és egymásra is fogunk fókuszálni amennyit csak lehet.



Arra irányult a dolog, hogy én amikor pl látok a tévében egy jelenetet, hogy születik egy kisbaba, vagy amikor a környezetemben van gyermekáldás, akkor elszorul a szívem, és én is újra átélném ezeket a dolgokat. 36 éves vagyok, szóval át is élhetném még, de hoztunk egy döntést. Néha fáj a szívem emiatt, ezért tettem fel a kérdést, hogy ez elmúlik e valaha.

márc. 14. 12:10
 6/17 anonim válasza:
100%

Erre az erzesre akkor sem ujabb es ujabb szules a megoldas. Mindenkinek elszorul a szive, hogy eltunik az aranyos kisbaba, atalakul. Elszorul a szive, hogy a tizenharom eves kamasz is eltunik es egy felnott lesz.

Elszorul az ember szive sokmindenert. Ha viszont nem egeszseges mertekben, akkor pl a pszichedet kene apolni, masnak gyomorfajasa, szivdobogasa lesz stressz, szorongas miatt, faradt, erotlen depressziotol.

Annyit lattam mar babazni akaro anyakat, akik a gyereket szinte mellektermeknek kezeltek utana es nagyszulo, nagyobb testver adta meg a szeretet.

márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Menj szakemberhez, ha te ezen nem tudsz túllépni. Amúgyis, mi a fene kellemes van egy szülésben? Szétszakadsz, szó szerint :/

35/N

márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Pont ezért írtam hogy nem akarsz dolgozni. Mert azért olyan sokat eddig nem dolgozhattál. Ha most dolgozol is és megint szülsz akkor megint nem kellene dolgoznod évekig.

Vagy egy másik ötlet, a munkatársam mikor 2 gyerek után kezdte a felesége hogy szeretne még 1 gyereket, ő nem akart, mert lakáshitellel szerinte ennyi fér bele. Szóval ő mikor a nő kezdte akkor vett 1 kiskutyát. Ezt többször eljátszották.

márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy mértékig gondolom normális,ha belegondol az ember. Ha nálad ennél több szakember kell lehet. Teljes a családod,rájuk koncentrálj.
márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
61%

miért lett törölve a válaszom?

a kérdező egyértelmű fejben problémás..

márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!