Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Háromszor szültem, mégsem...

Háromszor szültem, mégsem tudom elengedni, miért?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a párommal, hogy mivel elég kevés időt tudunk kettesben tölteni, nem vállalunk több gyermeket. Én is ezt szeretném, mert nagyon hiányzik nekem is. De mikor belegondolok, hogy már nem élhetem át azt a csodás érzést, hogy életet adok egy kis embernek, akkor mindig elszorul a szívem. Elmúlik ez valaha?
márc. 14. 11:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlteng benned a szaporodási ösztön.
márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyenek elengedésében is is segített, hogy rájöttem, nem új kisbabás éveket szeretnék, csak átélni újra az én első kisbabámmal ezeket a szép éveket, de ha most szülnék egy új gyereket, attól még ugyanolyan vén maradnék, mint az országút, három idegesítő kamasszal. :D
márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Nekem nem hiányzik kicsit sem q szülés örülök hogy végre szoptatni sem kell. Sikerélménxként élted meg a szülész EU pedig boldogság hormont termelt. De ne keverd ezeket össze. Keress hobbit ami szintén buszkeseggel tölt el és pont.
márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 gyerekem van de ,bárki aki azal mert viccelni hogy mikor jön a 4. anak értésére adtam hogy ez nem vicces ,az amiröl te beszélsz nem jutott eszembe .
márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Én megértelek kérdező, nekünk még csak egy gyermekünk van, van rá esély hogy nem is lesz több (nőgyógyászati okok miatt), és én is el szoktam szomorkodni, amikor arra gondolok hogy lehet sosem élhetem át újra a kisbabás korszakot. De utána arra gondolok hogy van akinek ez egyszer sem adatik meg, és inkább igyekszem kiélvezni a mostani időszakot is minél jobban. :)
márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Csodás érzés a fájdalom a vér, hogy szétszakadsz és sorolhatnám... oké.
márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én értelek, hasonlóan érzek én is. De csak azért, mert párommal csak 1 közös gyermekünk van. Nekem 2 nagy van előző házasságból, kamaszok már. És nagyon rossz, hogy a kicsinek már nem lesz édestestvére.

Viszont ésszel csak ennyit tudunk eltartani biztonságosan.

márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!