Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az itteni...

Mi a véleményetek az itteni teszt kérdésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

márc. 18. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Változó

A szellemcsikos negatív tesztekkel már tele a padlás.

De vannak azért elég értelmes kérdések is

márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Feleslegesnek tartom a tesztes kérdéseket. Nem hiszem, hogy ne tudná valaki egyedül értelmezni az eredményt.
márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fel nem tudom fogni, hogy miért kell egy teszt értelmezéséhez segítség, pláne vadidegenektől.

1. Egy csík - nem terhes, két csík - terhes. Nem olyan bonyolult.

2. Ha olyan halvány, hogy maga sem tudja eldönteni, akkor vár két napot és megismétli, ha terhes, látszani fog


De ha olyan bizonytalan vagyok, akkor is előbb kérdezem meg a férjem, az anyám vagy a barátnőm.


És nem, nem azért írom ezt, mert nekem könnyű, én biztos az első dugásra terhes lettem…

Nem. Másfél éve szenvedünk a gyerektémán, volt két kémiaim, de sem a pozitív, sem a negatív tesztekhez nem kellett segítséget kérnem….

márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már fel kell tenni, mert nem látszik, akkor felesleges megkérdezni. Túl korán tesztelnek, türelmetlenek. A gyerekhez pedig türelem kell majd.
márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétségbeesettek...

Nyilván mindenki tudja értelmezni magától is az eredményt. Ha meg nem látszik rendesen, az fotón úgysem lesz jobban kivehető és meg kell ismételni kicsit később.

márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!