Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulavios teszttel kapcsolatba...

Ovulavios teszttel kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Először használtam, 9 hónapja próbálkozunk,2 kémiai volt. Szoptatok még, betudom annak a sikertelenségét, hogy magas a prolaktin szint stb.

De mivel eddig kb semmi testi tünetet nem tapasztaltam, mikor naptár szerint ovulavio van, így mostmár vettem egyet, hogy tudjam pontosan.

Most tegnap, tegnapelott volt egy kis tojasfeherjes folyasom, illetve ma csináltam tesztet, nagyon halvány lett a 2.vonal. ha kb egyforma erősségű, akkor van peteérés, ugye? Elég 2 naponta csinálni , vagy ilyenkor mindennap érdemes?

Csatolok, azért képet a mairol, köszönöm, ha írsz.

[link]



2023. jún. 6. 19:37
 1/2 A kérdező kommentje:
*ovulációs
2023. jún. 6. 19:40
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap csinálj, mert ez akár holnapra + is lehet, de lehet hogy tegnap volt +, és ez már a csökkenés jele.
2023. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!